Çağatay Akman Kimdir Nereli Biyografisi

Çağatay Akman Kimdir Kaç Yaşında Nerelidir?

Gece Gölgenin Rahatına bak adındaki şarkısıyla beraber klibi youtubede 250 milyondan fazla izlenmiş ve radyolarında sık sık çaldığı parçalar arasında bulunan genç şarkıcı Çağatay Akman kimdir kaç yaşında nerelidir? genç şarkıcının özgeçmişi.

Çağatay Akman Kimdir Kaç Yaşında Biyografisi

Büyük bir başarıya imza atan genç isim Çağatay Akman, 31.07.1998 senesinde Çankırı ilimizde hayata gözlerini açmış bir isimdir.Çankırı’dan yıllar önce ailesinle beraber İstanbul’a gitmiş olan isim halen yaşamını İstanbul’da sürdürmektedir.Ailesinin 2 çocuğu arasında en küçük olan şarkıcının bir tane ablası bulunmaktadır.Babası deri ile ilgili bir işte çalışmakta olup, annesi ise ev hanımıdır.Lise okurken eğitimini bırakmış ama tekrar eğitim almaya başlamıştır.

Bu zaman dilimine kadar herhangi bir müzikle ilgili eğitim almamış olan şarkıcının en büyük hedefi ise Konservatuar’a yazılmak.Bir süre kadar Gitar kursuna yazılmış olan şarkıcı burada kısada olsa bir Gitar eğitimi almıştır.O sıralarda aklında gitar ile ilgili herhangi bir düşüncesi olmamasına rağmen hoşlandığı kızın Gitar kursunda bulunması nedeniyle oda Gitar kursuna yazılmış fakat kız ondan yaklaşık 9 ay önce Gitar kursundan mezun olmuştur.Gitar kursuna yazılmasından yaklaşık bir ay sonra iyi derecede Gitar çalmaya başlamış olan şarkıcı hem Gitar çalıp hemde şarkı söylemiştir.

Çağatay Akman İlk olarak Sosyal medya üzerinden şarkılar seslendirmeye başlamış ve biranda büyük bir takipçi kitlesine ulaşmıştır.Gelen olumlu yorumların neticesinde Gece Gölgeni Rahatına bak şarkısını piyasaya sunmuş ve çıktığı günden beri yoğun bir şekilde kişiler tarafından dinlenmiştir.Bu şarkıdan sonra Gece Gölgenin Rahatına Bak ve Çek Silahını Daya Göğsüme adlı iki şarkı daha çıkarmıştır.

Sürücü Bayılırsa Ne Yapardınız?

Videoyu sonuna kadar izlemenizi tavsiye ediyoruz. Hızla ilerlerken, sürücü bir anda bayılırsa ve siz araç içindeyseniz, ne yapardınız? Umarız bu durumu yaşamazsınız ama yine de bilmekte fayda var. Güvenli sürüşleriniz olsun. 🙂 TÜVTÜRK araç muayane randevusunu TÜVTÜRK muayene rezervayson sayfasından ücretsiz olarak alabilirsiniz. TÜVTÜRK araç muayene randevusu almak için telefon numarası da 850 222 88 88'dir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.