Öznur Serçeler Kimdir Biyografisi

Öznur Serçeler Kimdir?

2011’den itibaren yer almış olduğu dizilerle beraber oyunculukta güzel adımlar atmış ve en son olarak 2018’in yaz ayında yayınlanan dizi projesi olan Erkenci Kuş adındaki dizide rol almış güzel oyuncu Öznur Serçeler kimdir? sizlerde bu sorunun cevabını merak ettiyseniz yazımızı tam okuyarak oyuncunun özgeçmişini öğrenebilirsiniz.

Öznur Serçeler Kimdir Kaç Yaşında Boyu Kaç?

Oyuncu Öznur Serçeler, 1987 senesinde hayata gözlerini açmış olan Kayserili bir isimdir.Üniversite mezunu olan isim, öncelikle Mersin Üniversitesi’nde okumaya başlamış ardından ise bu Üniversite’den Bilkent Üniversitesine geçerek burada okumaya başlamıştır.Oyunculuk dışında sanatlada ilgilenmiş olan isim bir çok konserde yer almıştır.Boyu 1.72 cm, kilosu 57 kg’dır.

Okul tamamlanmasının ardından bir süre kadar sanatla ilgilenmeye devam etmiş ardından da oyunculuk yapmaya başlamıştır.2011’de Hayat Devam Ediyor isimli dizi ile ilk kez televizyonda izlediğimiz isim bu yılın ardındanda çeşitli diziler ve filmlerle kariyerini süratli bir şekilde sürdürmüştür.2014’de dizilerin ardından bir filmde rol almış ve Karışık Kaset adındaki filmde oynamıştır.

Genel olarak romantik biri olduğunu söyleyen güzel oyuncu makyaj yapmayıda diğer bayanlara oranla fazla sevmiyor.Doğal görünmekten hoşlanan güzel oyuncu aşka önem veriyor.Kuaföre bile fazla gitmeyen isim diğer çoğu bayana göre farklı biri olduğunu gösteriyor.

visum china
visum china

Öznur Serçeler Oynadığı Diziler ve Filmler

2011 – Hayat Devam Ediyor
2011 – Nuri
2013 – Emret Komutanim
2014 – Askin Kanunu
2014 – Boynu Bükükler
2014 – Karışık Kasetler (Film)
2015 – Deccal (Film)
2015 – Evli ve Öfkeli
2015 – Her şey Aşktan (Film)
2016 – Muhteşem Yüzyıl Kösem
2016 – Hayati Tehlike (Film)
2018 – Erkenci Kuş

visum china
visum china

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir