Tuğçe Kazaz Kimdir Biyografisi Hayatı

Tuğçe Kazaz Kimdir?

Bir zamanların en önemli modellerinden biri olmuş ve güzellik yarışmasında elde etmiş olduğu başarı ile yıllar önce adından söz ettirmiş ayrıca çeşitli dizi ve filmlerde rol almış ünlü isim Tuğçe Kazaz kimdir? bu hazırlamış olduğumuz yazıda ünlü isim ile ilgili ayrıntıları okuyabilirsiniz.

Tuğçe Kazaz Kimdir Kaç Yaşında Boyu Kaç?

Ünlü kişi Tuğçe Kazaz, 26.08.1982’li olan Balıkesirli bir isimdir.Küçüklük yılları Ege bölgesinin en büyük ili olan İzmir’de geçmiş ve burada büyümüştür.Eğitim hayatı süresince toplam 7 sene kadar Basketbol sporunla ilgilenmiş ve basket oynamıştır.İzmir’den sonra İstanbul ve Antalya’da hayatını sürmüş olan isim Liseye Antalya’da başlamış ardından ise Üniversite okumak amacıyla İstanbul’a gitmiştir.Burada Uluslarası İlişkiler bölümünü okumuş isim çok fazla devamsızlık yaptığı için Üniversiteyi bitirememiştir.Ailesinin 2 çocuğundan biri olan ismin diğer kardeşi ise Erkektir.Ünlü ismin boyu 1.83’dür.

İlk olarak 2000 tarihinde Modellik yarışmasına katılmış ve bu yarışmanın 2. olmuştur.Sonrasında Fransa’ya gitmiş ve orada düzenlenen modellik yarışmasına katılarak 15 yarışmacı arasına girmeyi başarmıştır.2001 senesinde girmiş olduğu Güzellik Yarışmasının 1. olmayı başarmış ve ardından ekranlarda bulunmaya başlamıştır.Dizi ve filmler de oynamaya başlamış isim ilk olarak 2003 senesinde ekranlarda yer alan Kampüsistan dizisinde rol almıştır.

Müslümanlıktan Ortodoksluğa evliliğinle beraber geçmiş olan isim Yunanistan’da evlenmiştir.Evliliklerinin bitmesinin ardından tekrar Türkiye’ye dönmüş ve tekrar Müslüman olmuştur.Müslüman olmasının ardından Alkolü bırakmış olan isim ayrıca sigarada içmemektedir.

visum china
visum china

Halen oyunculuğunu sürdürmekte olan isim en son olarak ise İçimde Akan Nehir adındaki filmde rol almıştır.

Tuğçe Kazaz özellikle katılmış olduğu programlarda yapmış olduğu açıklamalarla beraber bir çok defa gündemde yer almıştır.

Tuğçe Kazaz Oynadığı Diziler ve Filmler

2003 – Kampüsistan
2006 – Can (Film)
2008 – Cin Gecidi (Film)
2012 – Son Yaz Balkanlar
2012 – Uzun Hikaye (Film)
2013 – Gönül Hırsızı
2014 – Kafkas (Film)
2015 – İçimde Akan Nehir (Film)

visum china
visum china

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir