Cansu Tosun Kimdir Kaç Yaşında Boyu Biyografi

Cansu Tosun Kimdir Kaç Yaşında Boyu Kaç?

Yukarıdaki videodaki evi satın almak için İletişim Formu'muzdan bize ulaşabilirsiniz.

Samimi olarak söylemek gerekirse bir dizi izlerken çoğu kişi güzel ya da yakışıklı oyunculara daha çok bakar.İşte oynadığı dizilere renk katan bu güzel oyunculardan biri olan Cansu Tosun kimdir kaç yaşında boyu kaçtır? hayatını merak ediyorsanız işte yazımız.

Cansu Tosun Kimdir Kaç Yaşında Biyografisi

Cansu Tosun, 26.01.1988’li olan Almanya’da hayata merhaba demiş çok sempatik oyunculardandır.Ünlü isim Ailesi tarafından Kayseri Şehrimize bağlıdır.Annesi ile babası yıllar önce Almanya’ya gelmişler ve hayatlarını burada sürdürmüşlerdir.Babası Postane’de çalışırken, annesi Mağazada iş hayatını sürdürmektedir.Boyu 1,64’dür.

Almanya’da yaklaşık 13 sene boyunca bale kursuna gitmiş ve baleyi A’dan Z’ye çok iyi bir şekilde öğrenmiştir.Lise bitmesinin hemen ardından ise Bale derslerini bırakmıştır.Henüz okula başlamadığı vakitlerden itibaren Almanya’da bulunan önemli markaların fotomodelliğini yapmıştır.Bir tane erkek kardeşi bulunmaktadır o kardeşide onun ikizidir.

visum china
visum china

Almanya’da bulunduğu vakitlerde menajerlik yapan Şebnem Öztürk ile tanışmıştır.Ardından ise oyuncu olmak için 2010 tarihinde İstanbul’a gitmiş ve onun yanında kalmaya başlamıştır.İlk gittiği sene BKM mutfak ekibinde yer alan oyunculardan oyunculuk eğitimi almıştır.

2011’de ilk kez televizyonda bir dizi ile Türkiye’nin karşısına çıkmıştır.Oynamış olduğu ilk dizi Küçük Hanımefendi dizisidir.1 sene sonra ise Kayıp Şehir dizisinde rol aldı.

2013 senesinde ise Kudret Sabancı tarafından yönetilmiş olan Bugünün Saraylısı dizisinde yer aldı.2014 tarihinde ise ilk kez bir sinemada rol aldı.

Cansu Tosun Oynadığı Diziler ve Filmler

2011 – Küçük Hanımefendi
2012 – Kayıp Şehir
2013 – Bugünün Saraylısı
2014 – İksir(Film)
2015 – Göç Zamanı (Zümrüt)
2016 – Famılya
2017 – Bir Deli Sevda
2018 – Mehmetçik Kut’ül Amare

visum china
visum china

Yukarıdaki videodaki evi satın almak için İletişim Formu'muzdan bize ulaşabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İstanbul Satılık Lüks Bahçe Katı Ev

İstanbul Satılık Lüks Ev İletişim

Yukarıdaki videodaki evi satın almak için İletişim Formu’muzdan bize ulaşabilirsiniz.