Elif Kask Kimdir Kaç Yaşında Nereli Biyografisi

Elif Kask Kimdir Kaç Yaşında Biyografisi

Yazmış olduğu kitapların yanısıra aynı zamanda güzelliğinlede dikkat çeken sevilen yazarlardan Elif Kask kimdir kaç yaşında biyografisi.

Elif Kask Kimdir Kaç Yaşında Nerelidir?

Elif Kask, 1972 doğumlu bir yazardır.İstanbul’da dünyaya gelen güzel yazar liseyi Şişli’de okumuştur.Lise’den sonra Üniversiteyi kazanarak bir süre Boğaziçi Üniversitesinde okumuş sonrasında ise Teksas Üniversitesine geçmiştir.Üniversiteyi 2000 tarihinde çok iyi bir derece ile bitirmiştir.

Elif Kask Eğitiminden sonra Amerika’da bulunan çok tanınmış bir mağazada Müdür olarak çalışmaya başladı.Ünlü tanınmış modacılar ürünlerinin çoğunu bu mağazadan tedarik etmiştir.

Edebiyat ile ilgilenen bir ailesi olması sebebi ile oda edebiyat ile ilgilenmiş ve yazarlık yapmaya başlamıştır.20 yaşına girdiği sıralarda ilk roman yazısını yazmıştır.Yazmış olduğu ilk roman Sevgiye Zaman Var isimli romandır.Çıkarmış olduğu günden beri ilk romanı çok satmıştır.İlk romanından sonra 2. ve 3. romanlarını yazmaya başladı.2. romanının ismi Lanetli Genler ve 3. romanının ismi ise Ve Sonra Bir Gündür.

visum china
visum china

Yayınlanmış olan tüm Romanları okuyucuların çok beğenisini kazanmasınla beraber 4. romanı için hazırlıklar yaptı ve Amerika’yı Nasıl Karıştırdım adındaki 4. romanını piyasaya çıkarttı.Bu romanda iyi bir kitleye ulaştı ve Amerika’da yapmış olduğu röportaj ile çok daha yoğun ilgiyle karşılaştı.

5. romanında ise kendi hikayesini konu aldı ve 15 senelik bir evlilik yaşadığı eşinden ayrılma durumunda neler yaşadığını kitaba döktü.Kitabının ismi Boşanırken oldu.

2015 senesi 5 Aralık gününde Dada programına konuk oldu ve güzelliği ile herkesi büyüledi.Ünlü yazar, o programdan sonra herhangi bir programda gözükmemiştir.

visum china
visum china

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir