Çınarın Gölgesinde İpek Ayşegül Aslan Kimdir?

Samanyolu Televizyonunun günlük bir dizi olarak yayına aldığı sevilerek izlenen Çınarın Gölgesinde dizisinin İpek karakterini oynayan güzel oyuncu Ayşegül Aslan kimdir nerelidir biyografisi. oyuncunun kısa bilgileri sizlerle.

Ayşegül Aslan Kimdir Biyografisi

Ayşegül Aslan İstanbullu olan ve senelerdir bu şehirde yaşayan 1987 doğumlu bir isimdir.Eğitimini Haliç Üniversitesi Konservatuarı’nın Tiyatro bölümünde tamamlamıştır.Üniversite’nin bitmesinden sonra bir takım dizi projeleri ile film projelerinde bulunmuştur.Geçmiş senelerde Küçük Sırlar, Akasya Durağı ile Küçük Kıyamet isimli diziler oynamış olduğu dizilerdir.Sadece film, dizi değil aynı zamanda tiyatrolar ile reklam filmlerinde de oynamıştır.

Küçük Sırlar’da Melis’i Akasya durağında ise Zeyno’yu oynamıştır.Boyu 1.67cm kilosu ise 47-48’dir.Bir çok bayanın istemiş olduğu kilo ile boya sahiptir.Oynamış olduğu reklamlar Beko, Aytaç, Zizigo, Vodafone reklamlarıdır.

Çınarın Gölgesinde İpek Kimdir Rolü Nedir?

Dizide Zuhal karakterinin kardeşi konumundadır.Oldukca güzel bir kişi olarak gözüksede çok fazla istediği olsun isteyen biridir.Devamlı ilgi görmek ister.Kendi ayarında olmayan insanları devamlı küçük görme eğilimindedir.Oldukcada kıskançtır.Bir hukuk bürosunu Ömer ile beraber kurarlar.Ömer’den hoşlanması sebebi ile sürekli onu kıskanır fakat Ömer bu durumdan çoğu zaman rahatsız olur.Hukuk Bürosu’nda başka bir bayanın daha çalışmaya başlamasınla beraber kıskançlık daha da üst seviyeye gelir.

visum china
visum china
visum china
visum china

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir