Çınarın Gölgesinde Seher Esra Yıldıran Kimdir?

Çınarın Gölgesinde Seher Esra Yıldıran Kimdir?

Stv yepyeni bir dizi ile izleyicilerini sevindirmeyi başardı.Televizyonun yeni dizisi olan Çınarın Gölgesinde 3 Ağustos Pazartesi ekranlarda olacak.Dizinin oyuncularından Çınarın Gölgesinde Seher karakterini canlandıracak başarılı oyuncu Esra Yıldıran kimdir? nerelidir?

Esra Yıldıran Kimdir Nereli Biyografisi

Esra Yıldıran Malatya’da hayata merhaba diyen oyuncularımızdandır.Malatyalı olan oyuncu Üniversite öğrenimini Bilkent Üniversitesi Müzik ve Sahne Sanatları Fakültesi’nin Tiyatro bölümünde bitirmiştir.Yaklaşık 3-4 sene kadar Sivas Devlet Tiyatrosu’nda görev almış ve burada oyunculuk yapmıştır.

Üniversiteyi bitirdikten sonra Güzel Sanatlar Lisesi’nde öğretmen olarak bulunmuştur.Onlarca Tiyatro oyununda ve dizilerde oynamış olan oyuncu yepyeni biri ile ekranlarımızda olacaktır.

Çınarın Gölgesinde Seher Kimdir Dizideki Rolü ne? dizide Çınar’ın kızı rolündeki oyuncu çok genç yaşında fakat o genç yaşına rağmen hayatı görmüş birini oynayacak.Babasının vefat etmesi ve Annesininde cezaevine girmesi onun çok acılı bir hayat geçirdiğinin göstergesi olmuştur.Ailesinin bu olaylarla beraber dağılması sebebi ile kardeşlerinin okuması için çalışmaya başlar.Hizmetci olarak çalışıp hem kardeşlerine bakar hemde annelerinin yokluğunda onlara annelik yapar.Annesinin cezaevinde ölmediğini anlar ve ardından bir çok olay gelişir.

Ünlü Oyuncu Sürpriz bir şekilde 2010 tarihinde kendisi gibi oyuncu olan arkadaşından sahnede evlenme teklifi almıştır.Daha sonra evlenmişlerdir.

Çınarın Gölgesinde Seher Esra Yıldıran Kimdir? için Yorumlar (1 Yorum)

Yorum Yaz

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın