Damla Colbay Kimdir Biyografisi Boyu Kaç Yaşında?

Damla Colbay Kimdir Kaç Yaşında Boyu Kaç?

Kara Para Aşk dizisinle ilk kez kameralarla buluşan genç ve güzel oyuncu Damla Colbay kimdir kaç yaşında boyu kaç nereli? yanıtları ile beraber işte biyografisi.

Damla Colbay Kimdir Kaç Yaşında Nerelidir?

Damla Colbay, İzmir Karşıyakalı olan 14 Ocak 1993 yılında doğan genç bir bir oyuncudur.Babası Ptt emeklisi olan oyuncunun 1 ablası vardır.Çocuk yaşlardan itibaren oyunculuğa kafasını koymuş ve oyunculukla ilgilenmiştir.Eğitiminide bu yönde okumaya karar vermiş ve bu nedenle İzmir’de bulunan Dokuz Eylül Üniversitesi’nin Oyunculuk Bölümünü bitirmiştir.Boyu 1.70’dir.

Oyunculuğunla insanların beğenisini kazandığı dizi ise Kara Para Aşk dizisi olmuştur.Dizide Demet karakterini oynamıştır.Oyuncunun fiziğide oldukça güzeldir.Uzun boy ile beraber gayet yeterli bir kiloya sahiptir.Damla Colbay Twitter’i aktif olarak kullanmaktadır.

Genç oyuncu Kanal D ekranlarında 2014 yılında yayınlanmış “Kara Para Aşk” dizisinden hemen sonra Hayat Mucizelere Gebe ve 2016’da İçerde adındaki 2 dizide daha oynamıştır.

visum china
visum china

Hayat Mucizelere Gebe İnci Kimdir Rolü Nedir?

Dizide İnci karakterini oynamış oyuncu çok eğlenceli, hayat dolu, sorumluluk nedir bilen her zaman kendine göre bir program yazan bir kızı canlandırmıştır.

Son zamanlarda İngilizcesini geliştirmek için uğraş veren oyuncu bu konuda özel İngilizce dersleri almaktadır.En büyük istediği şey ise bir gün Oscar almaktır.Eskiden hayatında çok kıskanç bir yapıya sahip olduğunu söylemiş isim artık bu çok kıskanç olma özelliğini değiştirmiştir.

Oynamış Olduğu Diziler İse Şöyledir:

2014 – Kara Para Ask (Demet)
2015 – Hayat Mucızelere Gebe (İnci)
2016 – İcerde (Eylem)

visum china
visum china

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir