Damla Colbay Kimdir Kaç Yaşında Boyu Kaç?

Damla Colbay Kimdir Kaç Yaşında Boyu Kaç?

Kara Para Aşk dizisinle ilk kez kameralarla buluşan genç ve güzel oyuncu Damla Colbay Kimdir kaç yaşında boyu kaç nereli? yanıtları ile beraber işte biyografisi.

Damla Colbay Kimdir Kaç Yaşında Nerelidir?

Damla Colbay İzmirli olan ve 24 yaşında bulunan genç bir oyuncudur.1 Ocak 1992 tarihi net olarak doğum yılıdır.Çocuk yaşlardan itibaren oyunculuğa kafasını koymuş ve oyunculukla ilgilenmiştir.Eğitiminide bu yönde okumaya karar vermiş ve bu nedenle İzmir’de bulunan Dokuz Eylül Üniversitesi’nin Oyunculuk Bölümünü bitirmiştir.Boyu 1.70’dir.

Oyunculuğunla insanların beğenisini kazandığı dizi ise Kara Para Aşk dizisi olmuştur.Dizide Demet karakterini oynamıştır.Oyuncunun fiziğide oldukça güzeldir.Uzun boy ile beraber gayet yeterli bir kiloya sahiptir.Damla Colbay Twitter’i aktif olarak kullanmaktadır.

Genç oyuncu Kanal D ekranlarında başlayacak dizi ile tekrar ekrana gelecektir.

Hayat Mucizelere Gebe İnci Kimdir Rolü Nedir?

Dizide İnci karakterini oynayacak oyuncu çok eğlenceli, hayat dolu, sorumluluk nedir bilen her zaman kendine göre bir program yazan bir kızı canlandıracaktır.Annesi ve Anneannesinle beraber hayatını sürdürmektedir.Annesinle kişilikleri zıt bir şekildedir.Planlı bir şekilde hayatta hareket ettiğinde insanların bir takım yanlışlara gitmeyeceğini düşünmektedir.Boş yere hayal kurmaz.18 yaşındayken aşık olmuş olduğu erkek tarafından terk edilmiş ve bir süre kadar kötü günler yaşamıştır.Ardından Güvenebildiği bir erkek olan Serhat karşısına çıkmış ve onla evlenmiştir.Mesleği Öğretmen olsada Atama beklemektedir ve bu sebeple bir süre kadar arkadaşının yanında çalışmaktadır.Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın