Burak Tozkoparan Kimdir Kaç Yaşında Boyu Kaç?

Burak Tozkoparan Kimdir Kaç Yaşında Boyu Kaç?

Paramparça ismindeki dizinin başlamasınla beraber en sık aranan ünlülerden olan yakışıklı genç oyuncu Burak Tozkoparan kimdir kaç yaşında boyu kaç? bütün bilgileri sizlerle.

Burak Tozkoparan Kimdir Kaç Yaşında Biyografisi

Burak Tozkoparan 23 yaşında olan İstanbullu yakışıklı oyunculardandır.1993’lü olan oyuncu Müzik ve oyunculuk ile ilgilenmektedir.Bulunmuş olduğu grupta davul çalan oyuncu lise senelerinden itibaren ise oyunculuk daha yoğun şekilde onun ilgisini çekmeyi başarmıştır.Lise bittikten sonra Üniversite eğitimi için bu alanda ilerlemeye karar vermiş ve Üniversiteyide buna göre kazanmıştır.

Televizyon ve Radyo bölümü ile Üniversiteye giriş yapmıştır.Vodafone’nin organize etmiş olduğu birçok lisenin katılmış olduğu yarışmada en iyi enstrüman çalan kişi ödülünü almıştır.Boyu 1.75 gözlerinin rengi Mavi’dir.

Dizilerde oyunculuk yapmış olduğu ilk dizi Paramparça dizisidir.Paramparça dizisinde Ozan ismini oynamaktadır.Film oyunculuğuda yaşamış ve Gizli Ajanda ismindeki filmde rol almıştır.Diziye seçilmesi ise bir tesadüf ile gerçekleşmiştir.Konserleri amacı ile Cihangir’e gitmiş ve o sırada çekimlere katılmıştır.

Dizi kariyeri ile beraber ünlenmiş ve özellikle genç kızların en çok merak ettiği erkeklerden biri olmuştur.Sosyal medyada her geçen gün takipçileri artmaktadır.Oyuncunun genel özelliklerinden biri çok duygusal olmasıdır.Hatta bu duygusal olması sebebi ile bazı durumlarda hızlı karar verebildiğini açıklamıştır.Burak Tozkoparan Kimdir Kaç Yaşında Boyu Kaç? (2 Yorum)

Yorum Yaz

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın