Burak Tozkoparan Kimdir Kaç Yaşında Boyu Biyografisi

Burak Tozkoparan Kimdir Kaç Yaşında Boyu Kaç?

Yukarıdaki videodaki evi satın almak için İletişim Formu'muzdan bize ulaşabilirsiniz.

Paramparça ismindeki dizide rol almasının ardından biyografisi en sık aranan ünlülerden olan yakışıklı genç oyuncu Burak Tozkoparan kimdir kaç yaşında boyu kaç? bütün bilgileri sizlerle.

Burak Tozkoparan Kimdir Kaç Yaşında Biyografisi

Burak Tozkoparan, 14 Kasım 1992 doğumlu olan İstanbullu yakışıklı oyunculardandır.Ünlü isim, müzik ve oyunculuk ile ilgilenmektedir.Bulunmuş olduğu grupta davul çalan oyuncu, lise senelerinden itibaren ise daha yoğun şekilde ilgisini çektiği için oyunculuk alanına yönelmiştir.Lise bittikten sonra Üniversite eğitimi için bu alanda ilerlemeye karar vermiş ve Üniversiteyide buna göre kazanmıştır.

Televizyon ve Radyo bölümü ile Üniversiteye giriş yapmıştır.Vodafone’nin organize etmiş olduğu birçok lisenin katılmış olduğu yarışmada en iyi enstrüman çalan kişi ödülünü almıştır.Boyu 1.75 cm, gözlerinin rengi Mavi’dir.

visum china
visum china

Dizilerde oyunculuk yapmış olduğu ilk dizi Paramparça dizisidir.Paramparça dizisinde Ozan ismini canlandırmıştır.Film oyunculuğuda yaşamış ve Gizli Ajanda ismindeki filmde rol almıştır.Diziye seçilmesi ise bir tesadüf ile gerçekleşmiştir.Konserleri amacı ile Cihangir’e gitmiş ve o sırada çekimlere katılmıştır.

Dizi kariyeri ile beraber ünlenmiş ve özellikle genç kızların en çok merak ettiği erkeklerden biri olmuştur.Sosyal medyada her geçen gün takipçileri artmaktadır.Oyuncunun genel özelliklerinden biri çok duygusal olmasıdır.Hatta bu duygusal olması sebebi ile bazı durumlarda hızlı karar verebildiğini açıklamıştır.

Burak Tozkoparan Rol Aldığı Diziler ve Filmler

2014 – Paramparca
2015 – Hesapta Aşk (Film)
2015 – Gizli Ajanda (Film)
2017 – Kirgin Cıcekler (Üçüncü Sezon)

visum china
visum china

Yukarıdaki videodaki evi satın almak için İletişim Formu'muzdan bize ulaşabilirsiniz.

2 Yorum Bırak

  1. Seni çok seviyorum Burak Harikasın…

  2. Çok tatlı Burak 🙂 dizilerini izliyorum dizilerde çok başarılı devamı her zaman olsun

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İstanbul Satılık Lüks Bahçe Katı Ev

İstanbul Satılık Lüks Ev İletişim

Yukarıdaki videodaki evi satın almak için İletişim Formu’muzdan bize ulaşabilirsiniz.