İsmail Küçükkaya Kimdir Nereli Kaç Yaşında?

İsmail Küçükkaya Kimdir Nereli Kaç Yaşında?

Uzunca bir zamandır gazetecilik, spikerlik ve sunuculuk yapan bir takım kitaplarda yazmış olan İsmail Küçükkaya kimdir nereli kaç yaşında? biyografisi.

İsmail Küçükkaya Kimdir Kaç Yaşında Nerelidir?

İsmail Küçükkaya, Kütahyalı olan 1972’li başarılı bir televizyon sunucusudur.Toplam kendisinle beraber ailenin 2 çocuğundan biridir.Diğer kardeşi ise Kızdır.Okula Kütahya’da başladı ve ardından Üniversiteyi kazanarak Gazi Üniversitesi Gazetecik Bölümünü bitirdi.

Gazeteciliğe ilk adımlarını 1991 senesinde attı.Hürriyet Gazetesinde çalışmaya başladı ve muhabir olarak görev yaptı.Hürriyet Gazetesinden sonra Star Gazetesi ile Sabah Gazetesine geçti.2000 senesinden itibaren Akşam Gazetesi’ne geçti ve gazetede yazılar yazdı.2003 tarihinde hem Akşam Gazetesi’ndeki görevine devam etti hemde Skytürk televizyonunun Ankara Temsilcisi oldu.

2005 tarihinden 2008 tarihine kadar Akşam Gazetesi’nin Ankara’da yer aldığı temsilciliklerinde bulundu.2008’den 2013 yılına kadar Akşam Gazetesi Yayın Yönetmenliği görevine getirildi 5 sene bu görevde kaldıktan sonra görevinden ayrıldı.

Görevden ayrılmasından sonra Fox tvye geçti ve 2013’den beri Fox tv televizyonunda Çalar Saat adındaki programı sunmaktadır.Çok genç yaşlarda evlenmiş ve 2002 tarihinde eşinden ayrılmıştır.Yaşamını İstanbul’da sürdürmektedir.

İsmail Küçükkaya, bu zamana kadar 3 tane kitap yazmıştır.İlk kitabının ismi 2008 tarihinde Cumhuriyetimize Dair isimli kitaptır, ikinci kitabı 2012 tarihinde Cumhuriyet’in İlk Yüzyılı kitabı, üçüncü kitabı ise 2016 tarihindeki Korkma kitabıdır.

Sürücü Bayılırsa Ne Yapardınız?

Videoyu sonuna kadar izlemenizi tavsiye ediyoruz. Hızla ilerlerken, sürücü bir anda bayılırsa ve siz araç içindeyseniz, ne yapardınız? Umarız bu durumu yaşamazsınız ama yine de bilmekte fayda var. Güvenli sürüşleriniz olsun. 🙂

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın