İkbal Gürpınar Kimdir Nerelidir Kaç Yaşında?

İkbal Gürpınar Kimdir Kaç Yaşında Nereli?

Yukarıdaki videodaki evi satın almak için İletişim Formu'muzdan bize ulaşabilirsiniz.

Sunmuş olduğu programlarla beraber yıllardır ekranlarda herkesin ismini bildiği en başarılı sunucular arasında bulunan İkbal Gürpınar kimdir kaç yaşında nereli? işte hayatı hakkında ayrıntılı bilgiler.

İkbal Gürpınar Kimdir Kaç Yaşında Biyografisi

İkbal Gürpınar, 1969 doğumlu Kırıkkaleli bir sunucudur.Ailesi Kırşehir’de çok tanınan ve o bölgenin çok zengin aileleri arasındadır.Toplam 2 kardeştirler ve bir tane ablası bulunmaktadır.Ortaokulu İmam Hatip’te okumuştur.Boyu 1.65’dir.

Ortaokuldan sonra Kırıkkale’den İzmir’e gitti ve orada yatılı olarak okumaya başladı.Lise 2’ye gittiği sırada 19 Mayıs için verilen tatili kullanıp memleketine gitti ve 1969 tarihinde ailesinin baskısınla beraber annesinin akrabalarından birinin çocuğu ile evlendi.Lise’yi ise dışarıdan okudu.İkbal Gürpınar 1990 senesinde Ankara Üniversitesi’ni kazandı ve İletişim Fakültesinde okumaya başladı 1994 senesinde ise okulu bitirdi.Sonrasında ise eşinden ayrıldı.

visum china
visum china

Üniversite birinci sınıftan beri iş yaşantısına girdi ve Okul okurken yapılan sınava katılarak kazandı.Organizasyonlarda sunuculuk yapmaya başladı.1992 tarihinde Türkiye Polis Radyosu’nda çalıştı.1994 senesinde Trt ekranlarında 25.Saat adındaki programda bulundu.

2 sene boyunca bazı firmalarda yöneticilik yaptı.Sonrasında İthalat İracat sertifikası için derslere girdi ve sertifika alarak burayı bitirdi.Kısa bir süre Başkent’te Lokanta açtı fakat bir süre sonra Lokanta’yı kapattı bayada zarara uğradı.1997 senesinde yine Televizyonlara geri döndü ve Trt Gap televizyonunda bir takım programlar ile izleyicilerin karşısına geçti.

2001 tarihinden itibaren Stv ekranlarına geçti ve burada bir takım programlar sundu.Stv’de çalıştığı vakit Trt televizyonununda görev aldı.2006 tarihinde Kanal D ekranlarına geçerek burada Yaşama Dair isimli programı sunmaya başladı.

2010 tarihinde Kutsal Topraklara gitti.2014 senesinde ise siyasete atıldı ve Ak Parti Sarıyer İlçe Teşkilatında yönetim kurulu üyesi oldu.

İkbal Gürpınar Evli mi? 3 defa evlenmiştir.Birinci evliliği 17 yaşındayken aile zorunla olmuştur.İkinci evliliği 2004 tarihinde Burhan Karagözlü ile gerçekleşmiştir.Bu evlilikten Efe isminde bir çocuğu vardır.Üçüncü evliliği ise 2011 senesinde sanatçı Emre Ermiş iledir.Çiftin evliliği 5 yıl sürmüş ve anlaşmalı olarak 2016’da boşanmışlardır.

ikbal-gurpinar-biyografi

İkbal Gürpınar Kitapları

İkbal’den Masallar
İkbal Gürpınar’la Ramazan sofrası
Yemek Tarifleri; Türk ve Dünya Mutfağı
Aşkın Bir Yüzü; Erkek ve Kadın Gözüyle
Benim Hala Umudum Var
İkbal’le Küçük Mutluluklar
İçimden Geldiği Gibi
Günaydın Gece

İkbal Gürpınar kimdir, evli mi?, yaşı kaç? sıkça aranan soruların yanıtlarını açıkladığımız yazımızı tamamlıyoruz.

visum china
visum china

Yukarıdaki videodaki evi satın almak için İletişim Formu'muzdan bize ulaşabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İstanbul Satılık Lüks Bahçe Katı Ev

İstanbul Satılık Lüks Ev İletişim

Yukarıdaki videodaki evi satın almak için İletişim Formu’muzdan bize ulaşabilirsiniz.