Yağmur Ayrık Kimdir Nereli Boyu Kaç Biyografisi

Yağmur Ayrık Kimdir Kaç Yaşında Boyu Kaç?

Yukarıdaki videodaki evi satın almak için İletişim Formu'muzdan bize ulaşabilirsiniz.

Güzelliği 2015 tarihindeki Güzellik yarışmasınla beraber tüm Türkiye tarafından kabül görmüş Türkiye güzellerinden Yağmur Ayrık kimdir kaç yaşında boyu kaç? ünlü güzelin detaylı bilgileri.

Yağmur Ayrık Kimdir Kaç Yaşında Biyografisi

Yağmur Ayrık Adanalı olan ve 26 yaşında bulunan bir güzeldir.1993’lü olan ünlü güzel 15 Kasım günü hayata gelmiştir.Üniversiteyi burslu olarak kazanmasına rağmen yeteneğinin bazı alanlarda olması sebebi ile yetenek sınavlarına girmiş ve Yeditepe Üniversitesi Moda Tasarım bölümünü kazanmıştır.Boyu 1.80 ve kilosu ise 63’dür.

Arkadaşlarının ısrarı ile beraber 2014 tarihinde ilk kez Güzellik yarışmasına girmiş ve yarışmanın sonucunda birinci olamasa bile gelecekte ses getirecek bayan seçilmiştir.2015 tarihinde tekrar güzellik yarışmasına katılmış ve yarışmanın sonucunda hedeflemiş olduğu birinciliği kapmıştır.

visum china
visum china

Yarışma bittikten sonra kendini Dünya çapında düzenlenecek olan yarışmaya hazırlamıştır.Saçlarının rengi kahverengi renktedir ve gözlerinin rengide saçınla aynı renktedir.Burcunu merak edenler için güzel ismin burcu Akrep’tir.

yagmur-ayrik-biyografi

Güzellik yarışmalarının ardından her yarışmada dereceye giren isim gibi onada dizi oyunculuğu teklifi gelmiştir.Yeni bir dizi ile ekrana gelmesi beklenen ünlü bayanın hangi dizide ve hangi kanalda oynayacağı daha tam olarak belli değildir.

Twitter hesabı bulunan ünlü Türkiye Güzeli ismi Twitter’dan takip edebilirsiniz.

visum china
visum china

Yukarıdaki videodaki evi satın almak için İletişim Formu'muzdan bize ulaşabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İstanbul Satılık Lüks Bahçe Katı Ev

İstanbul Satılık Lüks Ev İletişim

Yukarıdaki videodaki evi satın almak için İletişim Formu’muzdan bize ulaşabilirsiniz.