Demirhan Demircioğlu kimdir, nereli, Demirhan Demircioğlu kaç yaşında, Demirhan Demircioğlu rol aldığı dizi ve filmler neler?

Demirhan Demircioğlu Kimdir, Kaç Yaşında, Nereli, Boyu Kaç?

Barbaros Hayreddin: Sultanın Fermanı dizisinde Yahya karakterini oynayan Demirhan Demircioğlu’nun biyografisi sizlerle. Peki Demirhan Demircioğlu kimdir, nereli, Demirhan Demircioğlu kaç yaşında, Demirhan Demircioğlu rol aldığı dizi ve filmler neler? İşte Demirhan Demircioğlu hakkında detaylar.

Demirhan Demircioğlu Kimdir, Kaç Yaşında, Nereli?

Demirhan Demircioğlu 1993 yılında İstanbul’da dünyaya geldi. Sadece oyunculuk ile değil, müzikle de ilgilenmektedir. 2018 yılında Vakıfbank ve Fuse Tea reklamlarında oynadı. 2020 yılında Hekimoğlu dizisinde Kerem karakterini oynadı. İçimizdeki Ateş dizisinde Mert karakterini oynamıştır.

Bu içerik KimdirKim.com ekibi tarafından hazırlanmıştır.

Demirhan Demircioğlu Boyu Kaç?

Demirhan Demircioğlu 1.80 boyundadır.

Demirhan Demircioğlu Kaç Kilo?

Demirhan Demircioğlu 72 kilodur.

Demirhan Demircioğlu hakkında hazırladığımız bu içeriği beğendiyseniz https://Kimdirkim.com sayfamızda diğer merak ettiğiniz kişilerin yazılarını da okuyabilirsiniz.

Sürücü Bayılırsa Ne Yapardınız?

Videoyu sonuna kadar izlemenizi tavsiye ediyoruz. Hızla ilerlerken, sürücü bir anda bayılırsa ve siz araç içindeyseniz, ne yapardınız? Umarız bu durumu yaşamazsınız ama yine de bilmekte fayda var. Güvenli sürüşleriniz olsun. 🙂 TÜVTÜRK araç muayane randevusunu TÜVTÜRK muayene rezervayson sayfasından ücretsiz olarak alabilirsiniz. TÜVTÜRK araç muayene randevusu almak için telefon numarası da 850 222 88 88'dir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir