Deniz Barut Kimdir Kaç Yaşında Boyu Biyografisi

Deniz Barut Kimdir Kaç Yaşında Boyu Kaç?

Çok uzun bir zaman dilimi içerisinde manken olarak gördüğümüz ardından ise kendinde oyunculuk yeteneğini görmesi ile beraber oyunculuk yapmaya başlamış çeşitli dizilerde ekranlarda bulunan Deniz Barut kimdir kaç yaşında boyu kaç? güzel ünlülerden biri olan oyuncu hakkındaki ayrıntılar konumuz içerisinde.

Deniz Barut Kimdir Kaç Yaşında Biyografisi

Deniz Barut, 1983 yılının 29 Mart günü hayata merhaba demiş olan bir isimdir.Denizlili olan oyuncu Ege’nin en büyük Üniversitelerinden olan Ege Üniversitesi’ne yazılmıştır ama mezun olduğu Üniversite Bahçeşehir Üniversitesi olmuştur.1997 senesinde girmiş olduğu Elite Model yarışmasınla beraber ikincilik elde etmiş ve bu sayede güzelliği onaylanmıştır.Boyu 1.74-75’dir.

Mankenlikle beraber bir çok Podyuma çıkmış olan güzel hanımefendi ardından ise oyunculukta da iddialı olmuş ve kariyerini bu şekilde sürdürmek istemiştir.Şahika Tekand Studiolarına yazılmış ve burada oyunculuk dersleri almıştır.2006 senesinde ilk oyunculuk deneyimine başlamış olan oyuncu Kaybolan Yıllar adındaki dizide rol almıştır.Sonrasında 5 yıl aranın ardından 2011’de 2. olarak dizide oynamıştır.

Bir süre Voleybol oynamış güzel oyuncu geçirmiş olduğu ciddi sakatlığın sonrasında Voleybolu bırakmıştır.2005 senesinde hayatını Şafak Bakkalbaşıoğlu ile birleştiren oyuncunun 2 tane erkek çocukları bulunmaktadır.Çocuklarının isimleri Uzay ile Kuzeydir.Eşi onun oyunculuk kariyerinde başarılı olmasında son derece ona destek vermiştir.Buda onun oyunculukta gayet başarılı olmasında en büyük etkenlerden biridir.

deniz-barut-biyografi

Deniz Barut Oynadığı Diziler

2006 – Kaybolan Yıllar
2011 – Anneleri ile Kızları
2012 – Lale Devri
2014 – Kara Para Aşk
2015 – Son Çıkış
2016 – Hayatimin Aşkı
2018 – Avlu

Sürücü Bayılırsa Ne Yapardınız?

Videoyu sonuna kadar izlemenizi tavsiye ediyoruz. Hızla ilerlerken, sürücü bir anda bayılırsa ve siz araç içindeyseniz, ne yapardınız? Umarız bu durumu yaşamazsınız ama yine de bilmekte fayda var. Güvenli sürüşleriniz olsun. 🙂

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir