Kanbolat Görkem Arslan Kimdir Kaç Yaşında Nerelidir?

Kanbolat Görkem Arslan Kimdir Kaç Yaşında Nereli?

2004 tarihinden beri profesyonel anlamda dizi ve sinemalarda oyunculuk yapmakta olan son derece başarılı aynı zamanda bu meslekte tecrübeli bir isim olan Kanbolat Görkem Arslan Kimdir Kaç yaşında nereli? çok sayıda dizide en fazla oyunculuğu beğenilen isimlerden biri olan oyuncunun hayatı sizlerle.

Kanbolat Görkem Arslan Kimdir Kaç Yaşında Biyografisi

Tecrübeli isimlerden olan Kanbolat Görkem Arslan 04.11.1980’li olan bir isimdir.Ünlü ismin hayata merhaba demiş olduğu ilimiz Düzcedir.Çocukluk çağlarının büyük kısmını Düzce’de geçiren oyuncu Babasının emekli olmasının ardından ailesiyle beraber Antalya’ya yerleşmiştir.

Düzce’den çok daha büyük bir şehire taşınmasının ardından Sosyal açıdanda daha aktif olmaya başladı.Antalya Büyükşehir Belediyesi’nin Tiyatrosuna katılarak dersler almaya başladı.Lise bitmesinin ardından Atölyeye yazıldı.Sonrasında ise Üniversite için Hacettepe Üniversitesi’nin Devlet Konservatuarı’nı kazanarak okumaya başladı.

Üniversite eğitiminin tamamlanmasının ardından ilk kez 2004’de Çemberimde Gül Oya adındaki dizide oynamaya başlamıştır.Sonra ise oyuncunun hayatında önemli bir yeri bulunan Hatırla Sevgili dizisi ikinci rol almış olduğu yapım olmuştur.

Poyraz Karayel dizisininde en fazla aranılan karakterlerinden biri olmuş olan oyuncu bu dizide Sefer karakterinle yer almıştır.

En büyük hobileri arasında Futbol müsabakalarını izlemek olan oyuncunun tutmuş olduğu takım ise Beşiktaştır.Babası ise koyu derecede Fenerbahçeyi tutmaktadır.Gezmeyi ayrıca çok seven isim ilerki hedefleri arasında en büyük planı bir karavanla beraber tüm dünyayı gezerek yaşamak.

kanbolat-gorkem-arslan-biyografi

Kanbolat Görkem Arslan Oynadığı Diziler ve Filmler

2004 – Çemberimde Gül Oya
2006 – Hatırla Sevgili
2007 – Asi
2009 – Ezel
2009 – Hayatın Tuzu(Film)
2009 – Teslimiyet(Film)
2010 – Yer Gök Aşk (Tüm sezonlar)
2011 – Yurt(Film)
2013 – Daire(Film)
2013 – Tatar Ramazan
2014 – Poyraz Karayel
2014 – Yuva (Film)
2016 – Hayat Bazen Tatlıdır
2018 – Servet

Sürücü Bayılırsa Ne Yapardınız?

Videoyu sonuna kadar izlemenizi tavsiye ediyoruz. Hızla ilerlerken, sürücü bir anda bayılırsa ve siz araç içindeyseniz, ne yapardınız? Umarız bu durumu yaşamazsınız ama yine de bilmekte fayda var. Güvenli sürüşleriniz olsun. 🙂

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir