Deniz Gürkan kimdir, nereli, Deniz Gürkan kaç yaşında, Deniz Gürkan rol aldığı dizi ve filmler neler?

Deniz Gürkan Kimdir?

TRT1’in ekranlarının yeni dizisi olan Balkan Ninnisi izleyicilerin dikkatini çekti. Dizinin başrollerinde Erdal Özyağcılar, Özlem Türkad, Merih Öztürk ve Emre Bey yer almaktadır. Balkan Ninnisi Gülbahar kimdir, Gülbahar karakterini kim oynuyor? gibi soruların cevapları merak edilmektedir. Bu yazımızda Deniz Gürkan’a yer verdik. Peki Deniz Gürkan kimdir, nereli, Deniz Gürkan kaç yaşında, Deniz Gürkan rol aldığı dizi ve filmler neler? İşte Deniz Gürkan hakkında detaylar.

Deniz Gürkan Kimdir?

Deniz Gürkan İstanbul Devlet Konservatuvarından mezun olmuştur. 2021 yılında yayınlanan Kanal D’de yayınlanan Aşkın Tarifi dizisinde Sevi Yılmaz karakterini oynadı. TRT1’de Balkan Ninnisi dizisinde Gülbahar karakterine hayat vermektedir.

Bu içerik KimdirKim.com ekibi tarafından hazırlanmıştır.

Deniz Gürkan kimdir, nereli, Deniz Gürkan kaç yaşında, Deniz Gürkan rol aldığı dizi ve filmler neler?

Deniz Gürkan Rol Aldığı Dizi ve Filmler

  • 2022 – Balkan Ninnisi
  • 2021 – Aşkın Tarifi

Deniz Gürkan hakkında hazırladığımız bu içeriği beğendiyseniz https://Kimdirkim.com sayfamızda diğer merak ettiğiniz kişilerin yazılarını da okuyabilirsiniz.

Paramı Biriktirme Programı - Monay... Paramı nasıl değerlendirebilirim diye soruyorsan Monay'ın şu faydalı blog yazısını okumanı ve uygulamasını indirmeni tavsiye ederiz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir