Derya Taşbaşı kimdir, Derya Taşbaşı nereli, Derya Taşbaşı'nın hayatı, biyografisi, Derya Taşbaşı kaç yaşında, Derya Taşbaşı boyu, kilosu kaç?

Derya Taşbaşı Kimdir? Derya Taşbaşı Hayatı, Kaç Yaşında, Nereli?

ATV’de Mutfak Bahane adlı programı sunan Derya Taşbaşı kimdir, Derya Taşbaşı nereli, Derya Taşbaşı’nın hayatı, biyografisi, Derya Taşbaşı kaç yaşında, Derya Taşbaşı boyu, kilosu kaç? İşte Derya Taşbaşı hakkında detaylar.

Derya Taşbaşı Kimdir? Kaç Yaşında, Nereli?

Derya Taşbaşı 24 Mayıs 1985 tarihinde Almanya’da dünyaya gelmiştir. Türk sunucudur.

Derya Taşbaşı’nın Hayatı

Derya Taşbaşı 1985 yılında Almanya’nın Mönchengladbach şehrinde dünyaya gelmiştir. Ortaokul ve lise eğitimini Köln’ün Rhein Gymansium okulunda tamamlayarak, bir Avrupa Birliği Projesinde yer almak için 2004 yılında İstanbul’a geldi.

Projenin sonlanmasıyla Türkiye’de hayatına devam etme kararı alan Derya, İstanbul’da uluslararası şirketlerde müşteri temsilcisi olarak çalışıp, aynı zamanda İstanbul Teknik Üniversitesi’nde Endüstri Ürünleri Tasarımı okudu. Bu alanda yarışma sonuçları ödüllere sahip oldu ve Burslu Milano Domus Akademi de bir dönem okuma şansı oldu.

Derya Taşbaşı kimdir, Derya Taşbaşı nereli, Derya Taşbaşı'nın hayatı, biyografisi, Derya Taşbaşı kaç yaşında, Derya Taşbaşı boyu, kilosu kaç?

Derya Taşbaşı Arka Sıradakiler isimli dizide ilk kamera önü deneyimini yaşadı, oyunculuk kariyerine Kanıt ve Kolej Günlüğü dizilerinde devam etti. Ayrıca bu sure zarfında çeşitli reklam kampanyalarının yüzü olarak ekranlarda yerini aldı.

TRT Spor’da 295 bölüm yayınlanan Haydi Spora isimli programın sunuculuğunu yapan Derya Taşbaşı, Kanal 7 ekranlarında sunuculuğunu yaptığı Uçan Halı programıyla, seyircilere dünyanın en çok merak edilen ülkeleri ve şehirlerinden seslendi. Son olarak da TRT Avaz ekranlarında Türk Halk oyunlarını tanıtan Türk Dansları isimli programı hazırlayıp sunmaya başladı.

Derya Taşbaşı Boyu, Kilosu Kaç?

Derya Taşbaşı 1.70 metre boyunda ve 56 kilo ağırlığındadır.

Derya Taşbaşı’nın Burcu Nedir?

Derya Taşbaşı İkizler burcudur.

Derya Taşbaşı Rol Aldığı Dizi ve Filmler

  • Kırmızı Oda (2021)
  • Doğduğun Ev Kaderindir (2019)
  • Bir Aile Hikayesi (2019)
  • Dümdüzz Adam (2018)
  • Organik Aşk Hikayeleri (2017)
  • Arka Sıradakiler (2009-2011)
  • Kanıt (2010-2011)
  • Lighter (2011)
  • Recep İvedik 2 (2009)

Derya Taşbaşı hakkında hazırladığımız bu içeriği beğendiyseniz https://Kimdirkim.com sayfamızda diğer merak ettiğiniz kişilerin yazılarını da okuyabilirsiniz.

Paramı Biriktirme Programı - Monay...

Monay, para biriktirme uygulaması, para yönetimi
Monay
Paramı nasıl değerlendirebilirim diye soruyorsan MONAY'ın şu faydalı blog yazısını okumanı ve uygulamasını indirmeni tavsiye ederiz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir