Dilşad Şimşek Kimdir Yaşı Kaç Boyu Kaç?

Dilşad Şimşek Kimdir Kaç Yaşında Biyografisi

Güzellik gerçekten oyunculukta önemli unsurlardan biridir.İşte bu oyunculardan biri olan bizlere göre oldukça güzel bir oyuncu olan Dilşad Şimşek kimdir kaç yaşında biyografisi tüm ayrıntılarıyla.

Dilşad Şimşek Kimdir Kaç Yaşında Boyu Kaç?

Dilşad Şimşek, 25.11.1980 günü Türkiye’den çok uzak bir ülke olan Norveç’te hayata merhaba demiştir.Norveç’te yaklaşık 7 yaşına kadar yaşamış sonrasında ise Türkiye’de yaşamaya başlamıştır.Türkiye’ye ilk geldiği sene Türkçeyi öğrenmeye başlamıştır.Londra’da Üniversite okumuş ve mesleğe başlamıştır.Boyu 1.72 cm ve kilosuda boyuna göre ideal şekildedir.İstanbul’u çok seven oyuncu İstanbul’a tam anlamınla aşık biri.

Türkiye’ye gitmesinin ardından Reklamcılık yapmaya başladı sonrasında Bkm ekibine girdi ve 2 seneye yakın tiyatrolarda oynadı.Tiyatro’dan sonra bir süre oyunculuk eğitimi gördü ve Televizyonlar’da gözükmeye başladı.2011 senesinde Bedran Güzel ile güzel bir düğünle evlenmiştir.

Çok Güzel Hareketler Bunlar ismindeki programda bir süre kadar rol aldı.2011 tarihinde ilk kez televizyon dizisinde oynadı.Gün Akşam Oldu adındaki diziden sonra Esir Şehrin Göz Yaşları dizisi ikinci rol aldığı dizi oldu.Bu dizide Komiser’i canlandırdı.2013 tarihinde Sana Bir Sır Vereceğim dizisi oynamış olduğu 3. dizi oldu.Diziler ile beraber reklamlarda da oynadı.

visum china
visum china

2015 tarihine göre halen Kertenkele dizisinde oynayan oyuncu oynamış olduğu Melis karakterinin kendisine pek benzemediğini belirtmiştir.

dilsad-simsek-biyografi

Dilşad Şimşek Oynadığı Diziler Sinemalar

2011 – Gün Akşam Oldu
2012 – Esir Şehrin Gözyaşları
2013 – Sana Bir Sır Vereceğim
2014 – Kertenkele(Melis)
2015 – Her Şey Aşktan(Film)
2017 – Mutluluk Zamani (Film)

visum china
visum china

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir