Eda Özerkan Kimdir Biyografisi Yaşı Boyu

Eda Özerkan Kimdir Kaç Yaşında Boyu Kaç?

İlk kez ekranlara bir klipte oynayarak çıkmış ardından ise Kral Tv’den almış olduğu teklif ile Vj’lik yapmaya başlamış ardından dizilerde kendisini gördüğümüz Eda Özerkan kimdir kaç yaşında boyu kaçtır? en detaylı özgeçmişi.

Eda Özerkan Kimdir Kaç Yaşındadır Nerelidir?

Eda Özerkan 35 Yaşında olan Türkiye’nin en kalabalık nüfuslu 10 ili arasında bulunan Adana’da hayata merhaba diyenlerdendir.1984’lü olan oyuncu Mart ayının 11’inde bir hastanede dünyaya gelmiştir.Babasını genç yaşlarda kaybetmiştir.Liseyi İstanbul’da okumuştur.

1.76 boyu olan oyuncu ilk zamanlarda mankenlik ajansına kayıt olmuş ve mankenlik yapmıştır.Türkiye içersinde ve Türkiye’ye çok uzak Avrupa ülkelerinde fotomdellik yapmıştır.

İlk kez Tarkan’ın çıkarmış olduğu Dudu parçasının klibinde oynadı.Ardından Kral Tv televizyonunda yaklaşık olarak 6-7 ay kadar Vj olarak çalıştı.

visum china
visum china

Osman Sınav’ın yönetmiş olduğu Pars Kiraz Operasyonu adındaki sinemada oynadı ve 2008 tarihinde ise Girdap ismindeki filmdeki rolü ile merak edilen bir kişi oldu.2007 tarihinde Ekol Drama’ya yazıldı ve bir süre kadar oyunculuk ile ilgili ders aldı.2008 tarihinde Aşk-ı Memnu dizisinde oynadı ve Elif’i canlandırdı.

Çekimleri bir çok farklı yerde yapılmış olan İstanbul’u Olesiye Sevmek ismindeki sinema filminde başrol oyuncusu olarak rol aldı.

2014 tarihinde Survivor takımında yer aldı ve Ünlüler takımınında bulundu.Ünlüler ile Gönüllüler takımı yarıştı.

eda-ozerkan-biyografi

Eda Özerkan Oynadığı Diziler ve Filmler

2015 – Kertenkele(Selin)
2013 – Böyle Bitmesin
2011 – Firar
2009 – Adanalı
2009 – İstanbul’u Ölesiye Sevmek
2008 – Aşk-ı Memnu(Elif)
2008 – Girdap
2006 – Pars: Kiraz Operasyonu
2004 – Cennet Mahallesi

visum china
visum china

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir