Doğan Bayraktar kimdir, nereli, Doğan Bayraktar kaç yaşında, Doğan Bayraktar boyu, kilosu kaç, Doğan Bayraktar rol aldığı dizi ve filmler?

Doğan Bayraktar Kimdir, Kaç Yaşında, Nereli, Boyu Kaç?

Fox TV’nin yeni dizisi Gülümse Kaderine’nin oyuncularının hayatları merak edilmektedir. Dizinin oyuncu kadrosunda Mine Tugay, Burak Sergen, Sude Zülal Güler, Bahar Şahin, Doğan Bayraktar, Yalçın Hafızoğlu, Erkan Meriç gibi isimler yer almaktadır. Bu yazımızda oyuncu Doğan Bayraktar’ın biyografisini derledik. Peki Doğan Bayraktar kimdir, nereli, Doğan Bayraktar kaç yaşında, Doğan Bayraktar boyu, kilosu kaç, Doğan Bayraktar rol aldığı dizi ve filmler? İşte Doğan Bayraktar hakkında detaylar.

Doğan Bayraktar Kimdir, Kaç Yaşında, Nereli?

Doğan Bayraktar 24 Nisan 1995 tarihinde İstanbul’da dünyaya gelmiştir. Nişantaşı Üniversitesi’nde Sivil Havacılık ve Kabin Hizmetleri bölümünü okuyan Doğan Bayraktar, üniversite eğitimini sırasında Erkan Özerman’ın düzenlediği 2015 yılında Best Model of Turkey adlı modellik yarışmasına katıldı ve Second Runner seçildi.

Bu içerik KimdirKim.com ekibi tarafından hazırlanmıştır.

2017 yılında Fox Tv’de yayınlanan Savaşçı dizisinde yer aldı. Ardından Hercai dizisinde rol almıştır. BluTV’de yayınlanan Börü 2039 dizisinde Korkut Buğra Orbay karakterini canlandırdı. Son olarak Fox Tv’nin yeni dizisi Gülümse Kaderine’de oynamaktadır.

Doğan Bayraktar Boyu Kaç?

Doğan Bayraktar 1.87 boyundadır.

Doğan Bayraktar Kaç Kilo?

Doğan Bayraktar 82 kilodur.

Doğan Bayraktar Burcu Nedir?

Doğan Bayraktar Boğa burcudur.

Doğan Bayraktar Rol Aldığı Dizi ve Filmler

  • 2022 – Gülümse Kaderine
  • 2021-2022 Börü 2039
  • 2020 – Hercai
  • 2017-2020 – Savaşçı

Doğan Bayraktar hakkında hazırladığımız bu içeriği beğendiyseniz https://Kimdirkim.com sayfamızda diğer merak ettiğiniz kişilerin yazılarını da okuyabilirsiniz.

Sürücü Bayılırsa Ne Yapardınız?

Videoyu sonuna kadar izlemenizi tavsiye ediyoruz. Hızla ilerlerken, sürücü bir anda bayılırsa ve siz araç içindeyseniz, ne yapardınız? Umarız bu durumu yaşamazsınız ama yine de bilmekte fayda var. Güvenli sürüşleriniz olsun. 🙂

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.