Yalçın Hafızoğlu kimdir, nereli, Yalçın Hafızoğlu kaç yaşında, Yalçın Hafızoğlu boyu, kilosu kaç, Yalçın Hafızoğlu rol aldığı dizi ve filmler?

Yalçın Hafızoğlu Kimdir, Kaç Yaşında, Nereli, Boyu Kaç?

Yukarıdaki videodaki evi satın almak için İletişim Formu'muzdan bize ulaşabilirsiniz.

Fox TV’nin yeni dizisi Gülümse Kaderine’nin oyuncularının hayatları merak edilmektedir. Dizinin oyuncu kadrosunda Mine Tugay, Burak Sergen, Sude Zülal Güler, Bahar Şahin, Doğan Bayraktar, Yalçın Hafızoğlu, Erkan Meriç gibi isimler yer almaktadır. Bu yazımızda oyuncu Yalçın Hafızoğlu’nun biyografisini derledik. Peki Yalçın Hafızoğlu kimdir, nereli, Yalçın Hafızoğlu kaç yaşında, Yalçın Hafızoğlu boyu, kilosu kaç, Yalçın Hafızoğlu rol aldığı dizi ve filmler? İşte Yalçın Hafızoğlu hakkında detaylar.

Yalçın Hafızoğlu Kimdir, Kaç Yaşında, Nereli?

Yalçın Hafızoğlu 18 Ağustos 1989 tarihinde İstanbul’da dünyaya gelmiştir.. Babası Samsunlu, annesi Üsküp, Makedonya göçmenidir. İlköğretimini Özel Kalamış Okullarında tamamladı. Sonrasında Göztepe Yeşilbahar Ortaokulu, Göztepe İhsan Kurşunoğlu Anadolu Lisesi ve Kocaeli Üniversitesi Çevre Mühendisliği bölümünü bitirdi. Haliç Üniversitesi’nde Tiyatro Yüksek Lisansı yapmaktadır.

Bu içerik KimdirKim.com ekibi tarafından hazırlanmıştır.

visum china
visum china

Oyunculuk ile ilgilenmeye küçük yaşlarda başladı. 2014-2016 yılları arasında Nazan Koçak, Deniz Erdem, Süeda Çil, Destan Batmaz ve Berna Adıgüzel gibi önemli isimlerden oyunculuk eğitimleri aldı. 2016 yılında konuk oyuncu olarak Star TV’nin Kiralık Aşk adlı dizisinde Selim karakterini oynadı. Çekimlerine 2016 yılında başlanan 2018 vizyon tarihli yönetmenliğini Volkan Kocatürk’ ün yaptığı ‘Keşif’ sinema filminde ‘Roy’ karakterini canlandırdı. Atv’de yayınlanan Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinde Hızır Ali Çakırbeyli karakterini oynadı. Son olarak Fox Tv’nin Gülümse Kaderine adlı dizisinde rol almaktadır.

Ayrıca oyunculuk dışında müzik ile de ilgilenmektedir. 1999-2003 yıllarında Yücel Berrak’tan davul (bateri) eğitimi aldı. Lise yıllarında okul grubu ile birlikte Liseler Arası Müzik Yarışması’na katıldı. Bu yarışmada 2006 yılında kişisel olarak En iyi Enstrüman ödülünü, grubuyla da En İyi Beste ödülünü kazandı.

2008-2015 yıllarında birçok grupla Blues, Rock ve Metal tarzlarında sahneler aldı. 2017 yılında Indie Rock tarzında müzik yapan Shall We? grubuyla ‘Shall We?’ EP albümünü çıkarttı. 2018 yılında Fikret Ertan ve Faruk Aydın Toksöz ile birlikte Nefes Records’ u kurdu. Nefes Records bünyesinde Progressive Metal tarzında müzik yapan Alkera grubuyla ‘Live in Sin’ EP albümünü yayımladı. Fikret Ertan’ın ‘Bir Şans Ver Bana’ EP albümünde çaldı. Arıza Kontrol Saati adıyla Türkçe Rock tarzında ‘Neredeyim Ben?’ ve ‘Akrep Yelkovam’ EP albümünü yayımladı.

Yalçın Hafızoğlu Boyu Kaç?

Yalçın Hafızoğlu 1.80 boyundadır.

Yalçın Hafızoğlu Kaç Kilo?

Yalçın Hafızoğlu 75 kilodur.

Yalçın Hafızoğlu Burcu Nedir?

Yalçın Hafızoğlu Aslan burcudur.

Yalçın Hafızoğlu Rol Aldığı Dizi ve Filmler

  • 2022 – Gülümse Kaderine
  • 2016-2021 Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz
  • 2018 – Keşif
  • 2016 – Kiralık Aşk

Yalçın Hafızoğlu hakkında hazırladığımız bu içeriği beğendiyseniz https://Kimdirkim.com sayfamızda diğer merak ettiğiniz kişilerin yazılarını da okuyabilirsiniz.

visum china
visum china

Yukarıdaki videodaki evi satın almak için İletişim Formu'muzdan bize ulaşabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İstanbul Satılık Lüks Bahçe Katı Ev

İstanbul Satılık Lüks Ev İletişim

Yukarıdaki videodaki evi satın almak için İletişim Formu’muzdan bize ulaşabilirsiniz.