Erkan Meriç kimdir, nereli, Erkan Meriç kaç yaşında, Erkan Meriç boyu, kilosu kaç, Erkan Meriç rol aldığı dizi ve filmler neler?

Erkan Meriç Kimdir, Hayatı, Kaç Yaşında, Nereli, Boyu Kaç?

Fox TV’nin yeni dizisi Gülümse Kaderine’nin oyuncularının hayatları merak edilmektedir. Dizinin oyuncu kadrosunda Mine Tugay, Burak Sergen, Sude Zülal Güler, Bahar Şahin, Doğan Bayraktar, Yalçın Hafızoğlu, Erkan Meriç gibi isimler yer almaktadır. Bu yazımızda oyuncu Erkan Meriç’in biyografisini derledik. Peki Erkan Meriç kimdir, nereli, Erkan Meriç kaç yaşında, Erkan Meriç boyu, kilosu kaç, Erkan Meriç rol aldığı dizi ve filmler neler? İşte Erkan Meriç hakkında detaylar.

Erkan Meriç Kimdir, Kaç Yaşında, Nereli?

Erkan Meriç 26 Temmuz 1986 tarihinde Adana’da dünyaya gelmiştir. Erkan Meriç Mersin Üniversitesi Elektronik Otomasyon Bölümü’nden 2008 yılında mezun olmuştur. Bu içerik KimdirKim.com ekibi tarafından hazırlanmıştır.

Erkan Meriç, üniversiteyi bitirdikten sonra ailesinin ve yakın çevresinin yönlendirmesi ile mankenlik ajansına yazıldı. Bir yıl boyunca modellik yaptıktan sonra profesyonel olarak mankenlik yapmaya başlayan Meriç, 2008 senesinde düzenlenen Best Model of Turkey yarışmasına katılarak, Best Photo Model seçildi. 2009 senesinde Best Model of Turkey 2009 yarışmasına tekrar katıldı ve bu yarışmayı kazanarak, Türkiye birincisi oldu. Best Model of Turkey yarışmasında Türkiye’nin en iyi erkek modeli seçilen Meriç, Türkiye’yi temsil etmek üzere Best Model of the World 2009 yarışmasına katılmaya hak kazandı. Bulgaristan’da gerçekleştirilen Best Model of the World yarışmasında birinci seçilen Meriç, “Dünya’nın En İyi Erkek Mankeni” unvanını almıştır. Kenan İmirzalıoğlu ve Kıvanç Tatlıtuğ’dan sonra bu unvanı kazanan 3. Türk erkek modeldir.

Erkan Meriç Boyu Kaç?

Erkan Meriç 1.94 boyundadır.

visum china
visum china

Erkan Meriç Kaç Kilo?

Erkan Meriç 85 kilodur.

Erkan Meriç Burcu Nedir?

Erkan Meriç Aslan burcudur.

Erkan Meriç Rol Aldığı Dizi ve Filmler

  • 2022 – Gülümse Kaderine
  • 2021 – Savaşçı
  • 2016 – Adını Sen Koy
  • 2016 – Hayat Çizgisi: Suriye
  • 2016 – İkimize Bir Dünya
  • 2014 – Beyaz Karanfil
  • 2012 – Acayip Hikayeler

Erkan Meriç hakkında hazırladığımız bu içeriği beğendiyseniz https://Kimdirkim.com sayfamızda diğer merak ettiğiniz kişilerin yazılarını da okuyabilirsiniz.

visum china
visum china

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir