Doğukan Manço kimdir, Doğukan Manço nereli, Doğukan Manço'nun hayatı, biyografisi, Doğukan Manço kaç yaşında, Doğukan Manço boyu, kilosu kaç, Doğukan Manço evli mi?

Doğukan Manço Kimdir? Doğukan Manço Kaç Yaşında, Nereli?

Survivor All Star 2024’ün yeni yarışmacısı Doğukan Manço oldu. Acun Ilıcalı sosyal medya hesabından şu açıklamalarda bulundu. “Sevgili Doğukan Manço Survivor All Star’da olacak. Hem performansıyla hem karakteriyle seyircilerimizin takdirini toplayan sevgili Doğukan, All Star’ın önemli isimlerinden biri olacak.” Peki Doğukan Manço kimdir, Doğukan Manço nereli, Doğukan Manço’nun hayatı, biyografisi, Doğukan Manço kaç yaşında, Doğukan Manço boyu, kilosu kaç, Doğukan Manço evli mi? İşte Doğukan Manço hakkında detaylar.

Doğukan Manço Kimdir?

Barış Manço’nun oğlu olan Doğukan Hazar Manço 19 Mayıs 1981 tarihinde Belçika’da dünyaya gelmiştir. Türk şarkıcı ve DJ.

Doğukan Manço’nun Hayatı:

Doğukan Manço 1981 yılında Belçika’nın Liege kentinde doğdu. Babası Barış Manço, annesi Lale Manço’dur. Çocuk yaşlarda özel piyano ve gitar dersleri aldı. Ortaöğrenimine Galatasaray Lisesi’nde başladı. Derslerinden dolayı okulunun son dönemini Bahariye Lisesi’nde tamamladı. 1997 yılında babasının yönlendirmesi ile Marmara Radyo Televizyon Gazetecilik Anadolu Teknik Lisesi’ne geçti.

Babasının 1999 yılında ölümünden sonra lisan eğitimi için ABD’nin Florida eyaletine gitti ve öğrenimine ABD’de devam etti. Şehir ve Bölge Planlama alanında lisans öğretimi gördü. ABD’de yaşadığı dönemde Türkçe yayın yapan Florida Türk Radyosu’nda “Biçilmiş Kaftan” adlı bir program yaptı. 2008 yılında Türkiye’ye döndükten sonra Radyo Klas’ta “Biçilmiş Kaftan” adlı programı yapmayı sürdürdü

Çocukluğundan itibaren motor spor eğitimleri alan Manço, profesyonel drift pilotu oldu. İlk defa 8 Şubat 2009’da babası adına düzenlediği bir anma etkinliği sırasında Beyoğlu’nda bir mekanda kalabalık önüne çıkıp canlı DJ performansını sergiledi. 2011 yılından itibaren profesyonel olarak DJ’lik yaptı.

2012 yılında Manço Prodüksiyon adlı bir yapım şirketi kurdu. Şirketin ilk ürünü, Binlik Demlik adlı tekli oldu. Bu parça, 1976 yılında Barış Manço’nun bestelediği “Nick the Chopper” adlı parçasını yeniden düzenlemiş halidir. Doğukan Manço, ikinci teklisinde 1990’ların popüler şarkılarından bir olan Sakin Ol parçasını, Tuğba Yurt ile yeniden yorumladı.

2013 yılında Survivor Ünlüler – Gönüllüler adlı yarışmaya katıldı. Yarışma sonunda finalde kadar yükselerek Hilmicem İntepe’nin ardından ikinci oldu. Ardından 2015 yılında Survivor All Star yarışmasıın kadrosuna dahil oldu.

Ara verdiği drift yarışlarına 2016 yılında “46” adını verdiği arabası ile döndü. 2018-2019’da yarışlarda dereceler aldı. Üçüncü teklisi Yüzleşme’yi 2016’da, dördüncü teklisi Söyle Zalim Sultan’ı 2018’de çıkardı. Çoğunlukla motor sporları üzerine içerik yüklediği bir Youtube kanalı da vardır.

Doğukan Manço kimdir, Doğukan Manço nereli, Doğukan Manço'nun hayatı, biyografisi, Doğukan Manço kaç yaşında, Doğukan Manço boyu, kilosu kaç, Doğukan Manço evli mi?
Doğukan Manço

Doğukan Manço Evli mi?

Doğukan Manço, 7 eylül 2012 tarihinde Moda’daki Barış Manço Müzesi’nde, aile arasında yapılan törende 6 yıldır birlikte olduğu Tuğba Macit’le evlendi. 2015 yılında Tuğba Manço ile anlaşmalı olarak boşandı.

Doğukan Manço Boyu Kaç?

Doğukan Manço 1.80 metre boyundadır.

Doğukan Manço Kaç Kilo?

Doğukan Manço 75 kilo ağırlığındadır.

Doğukan Manço Burcu Nedir?

Doğukan Manço boğa burcudur.

Doğukan Manço hakkında hazırladığımız bu içeriği beğendiyseniz https://Kimdirkim.com sayfamızda diğer merak ettiğiniz kişilerin yazılarını da okuyabilirsiniz.

Paramı Biriktirme Programı - Monay...

Monay, para biriktirme uygulaması, para yönetimi
Monay
Paramı nasıl değerlendirebilirim diye soruyorsan MONAY'ın şu faydalı blog yazısını okumanı ve uygulamasını indirmeni tavsiye ederiz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir