Duygu Acarsoy Atun kimdir, Duygu Acarsoy Atun nereli, Duygu Acarsoy Atun'un hayatı, biyografisi, Duygu Acarsoy Atun kaç yaşında?

Duygu Acarsoy Atun Kimdir? Duygu Acarsoy Atun Kaç Yaşında, Nereli?

MasterChef Allstar yarışmacısı Duygu Acarsoy Atun kimdir, Duygu Acarsoy Atun nereli, Duygu Acarsoy Atun’un hayatı, biyografisi, Duygu Acarsoy Atun kaç yaşında? İşte Duygu Acarsoy Atun hakkında detaylar.

Duygu Acarsoy Atun Kimdir? Kaç Yaşında, Nereli?

Duygu Acarsoy Atun 1985 yılında Ankara’da dünyaya gelmiştir. Aslen Muğlalı’dır. 2008 yılında Ankara Üniversitesi Ziraat Fakültesi ve Anadolu Üniversitesi Açık Öğretim Fakültesi İnsan Kaynakları bölümünden mezun olmuştur.

MSA’da profesyonel pasta ve ekmekçilik eğitimini tamamladıktan sonra İspanya ve Almanya’da aldığı eğitimler ışığında birçok yerde şef olarak çalışmış; eğitmen olarak görev almıştır. Duygu Acarsoy özellikle de ekşi maya ekmekler üzerine çalışmış, Ankara’da artizan ekmek, kruvasan ve tatlılar üreten bir işletmenin imalat koordinatörlüğünü üstlenmiştir. Aynı zamanda AHEP Üniversite’sinde eğitmen şef olarak görevini sürdürmektedir.

Duygu Acarsoy Atun Evli mi?

Uğur Atun ile evlidir.

Duygu Acarsoy Atun hakkında hazırladığımız bu içeriği beğendiyseniz https://Kimdirkim.com sayfamızda diğer merak ettiğiniz kişilerin yazılarını da okuyabilirsiniz.

Paramı Biriktirme Programı - Monay...

Monay, para biriktirme uygulaması, para yönetimi
Monay
Paramı nasıl değerlendirebilirim diye soruyorsan MONAY'ın şu faydalı blog yazısını okumanı ve uygulamasını indirmeni tavsiye ederiz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir