Ebru Aytemur Kimdir Biyografisi

Ebru Aytemur Kimdir Biyografisi

Onu bizler Ekip 1 isimli dizide tanıdık daha sonra diziden ayrıldı.Ekip 1 dizisinde Elif karakterini canlandırmış şuan Beyaz Yalan dizisinde Ebru karakteri ile ekranlara gelen güzel oyuncu Ebru Aytemur Kimdir biyografisi.

Ebru Aytemur Kimdir Nereli Biyografisi

Ebru Aytemur İstanbul’da dünyaya geldi.2009 tarihinde Uludağ Üniversitesi İktisat bölümünü bitirdi.Başkent İletişim Bilimleri akademisinde Oyunculuk ve aynı zamanda diksiyon konusunda eğitim almıştır.Birçok dizide rol alan Güzel oyuncu esas adını duyurması Ekip 1 dizisinde başrolde oynamasıydı.Daha sonra diziden ayrıldı.

Kendisi kısaca hakkında şunu demiştir.İnsan kaynakları alanında çalıştığını fakat pek mutlu olamadığını abilerinden birinin mimar diğerinin ise Mühendis olduğunu açıklamıştır.Ailesinin onu doktor yada mühendis olarak görebileceğini fakat o oyunculuk mesleğini tercih ettiğini açıklamıştır.

Adanalı isimli dizidede kendisi rol almıştır.Kendisi daha sonra Sungurlar dizisinde kısa bir rol oynadı.Craft Atölye’de oyunculuk konusunda eğitimlerine devam eden güzel oyuncunun Boyu 1.67 kilosuda 50-52 civarındadır.

Hobileri Voleybol oynamak, Yüzmek ve danstır.

ebru-aytemur-biyografi

Oynadığı Diziler

Ekip 1 Elif
Adanalı
Sungurlar
Beyaz Yalan Ebru

Ünlü Oyuncu şu sıralarda halen Show Tv ekranlarında yayınlanmakta olan Beyaz yalan isimli dizide oynamaktadır.Beyaz Yalan Ebru karakterini kendi canlandırmaktadır.



Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın