Ebru Aytemur Kimdir Kaç Yaşında Boyu ve Kilosu

Ebru Aytemur Kimdir?

Yıllar 2009 tarihini gösterdiğinde ilk olarak karşımıza “Adanalı” isimli dizi ile çıkmış ve o günden bu zamana kadar birçok farklı projede gördüğümüz güzel oyuncu Ebru Aytemur kimdir? kaç yaşında nereli boyu kaç? bu sorulara ait tüm güncel cevaplar konumuzda.

Ebru Aytemur Kimdir? Biyografisi

25 Nisan 1988 tarihinde İstanbul’da hayata gözlerini açan Ebru Aytemur, 1.68 metre boyunda, 52 kilo ve Boğa burcudur.2009 yılında Uludağ Üniversitesi İktisat Bölümünü bitirmiş olan güzel oyuncu, Üniversite sonrası Başkent İletişim Bilimleri Akademesi’nde oyunculuk ve diksiyon üzerine eğitimler almıştır.

Oyunculuk yapmaya başlamadan önce bir süre kadar İnsan Kaynakları alanında çalışmış olan Ebru Aytemur, bu meslekte mutlu olamadığını görünce, oyunculuk mesleğine yönelmiş ve öncelikle 2009 yılında “Adanalı” dizisinde rol almıştır.Bu diziden sonra 4 sezon boyunca “Nizama Adanmış Ruhlar” dizisinde oynayan ünlü isim, ardından 2015 yılında “Beyaz Yalan” dizisinde yer almıştır.

En son olarak “Bir Zamanlar Çukurova” dizisinde bulunan oyuncu bu dizide Nihal karakterini canlandırmıştır.kimdirkim.com Dizi Atv ekranlarının en çok seyredilen yapımlarından biri olmuştur.

Özel hayatında müzik dinlemekten ve spor yapmaktan keyif alan ünlü isim, kısa bir süre kadar da Voleybol oynamıştır.

Oynadığı Diziler Nelerdir?

2009 – Adanalı
2013 – Nizama Adanmış Ruhlar Ekip 1 (Elif)
2014 – Sungurlar
2015 – Beyaz Yalan (Ebru)
2018 – Bir Zamanlar Çukurova (Nihal)

Sürücü Bayılırsa Ne Yapardınız?

Videoyu sonuna kadar izlemenizi tavsiye ediyoruz. Hızla ilerlerken, sürücü bir anda bayılırsa ve siz araç içindeyseniz, ne yapardınız? Umarız bu durumu yaşamazsınız ama yine de bilmekte fayda var. Güvenli sürüşleriniz olsun. 🙂 TÜVTÜRK araç muayane randevusunu TÜVTÜRK muayene rezervayson sayfasından ücretsiz olarak alabilirsiniz. TÜVTÜRK araç muayene randevusu almak için telefon numarası da 850 222 88 88'dir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.