Ebru Gediz Kimdir Kaç Yaşında Nerelidir?

Ebru Gediz Kimdir Kaç Yaşında Nerelidir?

Dizi Oyunculuğunu uzunca zamandır bırakmış ve Beyaz Tv ekranlarında Yeni Baştan adındaki programın sunuculuğunu yapan Ebru Gediz kimdir kaç yaşında nerelidir?

Ebru Gediz Kimdir Kaç Yaşında Biyografisi

Ebru Gediz 1975 İstanbul doğumlu bir ünlüdür.Bütün eğitim ve öğretimini İstanbul ilinde tamamlamıştır.Önce ilkokul ardından ortaokul ve lise en sondada Üniversiteyi burada okumuştur.İstanbul Üniversitesi Sosyal Bilimler Fakültesi Halkla ilişkiler bölümü mezunudur.Üniversite okuduğu sıralarda Trt televizyonunda dublaj yapmak ile görevlendirildi ve bir süre kadar orada çalışmıştır.

Yıllardır Sunuculuk yapmasına rağmen geçmişinde oldukça fazla dizi oyunculuğu tecrübeside bulunan bir isimdir.2000 tarihinde ilk dizisini 2007 tarihinde ise son dizisini oynamıştır.Gayet başarılı bir performans göstererek dizilerdede başarılı olmuştur.

Oynadığı Diziler :

Aşk hırsızı – 2000
Mihriban – 2002
Şöhret – 2005
Vazgeç gönlüm – 2007

Ebru Gediz Evlimidir? Evet evlidir.İş adamı Faik Öztunç ile evlenmiştir.Evlilik törenleri Beykoz Göksu’da bulunan Küçüksu Kasrı’nda olmuştur.Düğün töreni sonrası yaptığı açıklamada ünlü isim çok mutlu olduğunu evliliklerinin mutlu ve huzurlu bir şekilde ilerlemesini temenni etmiştir.

Yeni Evlenen Yeni Baştan Sunucusu Ünlü isme bizlerde Mutlulukların her daim olmasını diliyoruz ve konumuzu burada bitiriyoruz.

Sürücü Bayılırsa Ne Yapardınız?

Videoyu sonuna kadar izlemenizi tavsiye ediyoruz. Hızla ilerlerken, sürücü bir anda bayılırsa ve siz araç içindeyseniz, ne yapardınız? Umarız bu durumu yaşamazsınız ama yine de bilmekte fayda var. Güvenli sürüşleriniz olsun. 🙂

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın