Neslihan Atagül Kimdir Nereli Kaç Yaşında?

Neslihan Atagül Kimdir?

Yukarıdaki videodaki evi satın almak için İletişim Formu'muzdan bize ulaşabilirsiniz.

Star Tv’nin sevilmiş dizilerinden biri olan Kara Sevda isimli dizide başrol oynamış ve bu dizide gösterdiği mükemmel performansla kendisini seven sevmeyen herkesin beğenisini kazanmış güzel isim [saritext]Neslihan Atagül kimdir? kaç yaşında?[/saritext] biyografisi.

Neslihan Atagül Kimdir Kaç Yaşında Nereli?

Neslihan Atagül 20 Ağustos 1992 senesinde birçok ünlü gibi İstanbul’da dünyaya gelmiştir.Anne tarafından Rusya kökenli, baba tarafından Çerkez kökenlidir.İlkokul 2. sınıfa gittiği sıralarda oyuncu olmayı istemiş ve 13 yaşında iken annesinle beraber Erberk Ajansa gidip kayıt olmuştur.Kayıt olduktan yaklaşık 1-2 ay sonra ise reklamda oynamıştır.Yeditepe Üniversitesi Tiyatro bölümünde eğitim yaşamına devam eden oyuncunun boyu 1.68’dir.

Ünlü Oyuncu 2006 senesinde yayınlanmış Yaprak Dökümü dizisinde Deniz karakterini oynayarak oyunculuğa başladı.Aynı yıl içersinde filmdede oynamayı başaran oyuncu İlk Aşk adındaki filmde oynamıştır.İyi bir oyunculuk gösterimi ile beraber Altın Koza Film Festivali ödülü almıştır.

visum china
visum china

18 Kasım 2011 senesinde Atv ekranında oynamış olan Hayat Devam Ediyor adındaki dizide oynadı.Bu dizinin yönetmenliğini ünlü şarkıcı Mahsun Kırmızıgül yapmıştır.2012 senesinde ikinci filmi olan Araf adındaki filmde oynadı.Bu filmin yönetmeni ise Yeşim Ustaoğlu’dur.

neslihan-atagul-biyografi

Neslihan Atagül Toplam oynamış olduğu dizi ve filmlerle beraber 5 defa ödüle layık görülmüştür.İlk ödülü Altın Koza Film Festivali ödülü 2007 tarihindedir.En son aldığı ödül ise 2013 tarihinde 45. Sinema Yazarları derneği ödülüdür.

Neslihan Atagül Oynadığı Diziler ve Filmler

2015 – Senden Bana Kalan
2015 – Kara Sevda
2013 – Fatih-Harbiye
2011-2012 – Hayat Devam Ediyor
2012 – Araf
2011 – Kalbim Seni Seçti
2011 – Canım Babam
2006 – İlk Aşk
2006-2010 – Yaprak Dökümü

visum china
visum china

Yukarıdaki videodaki evi satın almak için İletişim Formu'muzdan bize ulaşabilirsiniz.

Bir Yorum

  1. Çok güzel bir kadın dizilerini hayranlıka izliyorum.Umarım bu dizide bitmez ve hep sürer mükemmel performans çok güzel dizi

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İstanbul Satılık Lüks Bahçe Katı Ev

İstanbul Satılık Lüks Ev İletişim

Yukarıdaki videodaki evi satın almak için İletişim Formu’muzdan bize ulaşabilirsiniz.