Ebru Gürsoy Kimdir Nereli Kaç Yaşında Biyografisi

Ebru Gürsoy Kimdir?

Güzel Sunucularından biri olan ekranların sevilen kişilerinden Ünlü Sunucu Ebru Gürsoy Kimdir? biyografisi ile ilgili yazımızı paylaşıyoruz.

Ebru Gürsoy Kimdir Nereli Kaç Yaşında?

Ünlü Sunucu 6 Ağustos 1980 tarihinde İstanbul’da dünyaya gelmiştir.İlk olarak eğitimine Kültür Koleji’nde başlamış ardındanda Üniversiteyi Marmara Üniversitesi İletişim fakültesinde tamamlamıştır.Boyu 1.70 cmdir.1999 ile 2002 tarihlerinde stajyer olarak Arena isimli programda bulunmuştur.

İlerleyen zamanlarda sunuculuk, dizi oyunculuğu, reklam oyunculuğu gibi görevlerde bulunmuştur.2012 tarihinde Türkiye’nin en iyi kadın Spor Spikeri ödülü almıştır.3 sene Lig Tv ekranlarında sunuculuk yapmış daha sonra ise görevinden ayrılmıştır.5-6 Ay kadar boşta durup çalışmamış ardındanda GS Tv ile anlaşmıştır.

ebru-gursoy-biyografi

visum china
visum china

En son bulunduğu Sunuculuk yaptığı kanal Gs Tv’dir.

Hobileri arasında gezmek, fotoğraf çekmek vardır.Hatta kendisi Televizyonda yayın yapan Sunucu olmasaydım gezgin olurdum diye bir röportajında söylemiştir.

2003 tarihinde Kampüsistan isimli dizide Gökçe karakteri ile rol almıştır.2005 tarihinde sensiz olmuyor isimli dizide Şebnem karakteri ile ve 2009 tarihinde ise Kahramanlar isimli dizide oynadı.

Sunuculuk hayatı ile başarılı bir şekildedir birçok kanalda çalışmış program sunmuştur.2002-2005 tarihlerinde Gala ile Yaşasın Hayat Programlarını sunmuştur.2005-2006 tarihinde Haber Spikerliği yapmıştır.

visum china
visum china

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir