Ebru Has kimdir, Ebru Has nereli, MasterChef Ebru Has'ın hayatı, biyografisi, Ebru Has kaç yaşında?

Ebru Has Kimdir? MasterChef Ebru Has Kaç Yaşında, Nereli?

MasterChef Allstar yarışmacısı Ebru Has kimdir, Ebru Has nereli, MasterChef Ebru Has’ın hayatı, biyografisi, Ebru Has kaç yaşında? İşte Ebru Has hakkında detaylar.

Ebru Has Kimdir? Kaç Yaşında, Nereli?

Ebru Has 12 Kasım 1992 tarihinde dünyaya gelmiştir. Aslen Düzcelidir. Eczacıbaşı’nın altyapısında voleybola başladı. Ardından yıllarca FMV Işık Okulları ve İBB Spor Kulübü’nde yer aldı.

Doğa Koleji’nde lise eğitimini tamamladıktan sonra Kadir Has Üniversitesi’nde Radyo Televizyon Teknolojisini bitiren Ebru Has, sonrasında ise Kadir Has Üniversitesi İstanbul Culinary Institute Aşçılık kursunda eğitimlerini tamamladı ve bir otelde staj yaptı.

Stajını tamamladıktan sonra da 1 yıl başka bir otelde görev aldı. Ebru Has, Emirgan’da bir restoranda çalışma hayatına devam etti. Bu sırada Malta’ya giden ve 6 ay İngilizce eğitimi aldıktan sonra Türkiye’ye geri döndü, bir kafede Executive Chef olarak görev aldı.

Bir yıl kadar da Bursa’da Asmadan Enoteca Bistro’da çalıştıktan sonra, Ayvalık Mado’da Executive Chef olarak çalıştı. Has, aynı zamanda pilates eğitmenliği de yaptığını ifade ediyor. Ebru Has, MasterChef Türkiye’nin 2020 kadrosunda yer almış ve yarışmada yedinci olmuştur.

Ebru Has hakkında hazırladığımız bu içeriği beğendiyseniz https://Kimdirkim.com sayfamızda diğer merak ettiğiniz kişilerin yazılarını da okuyabilirsiniz.

Paramı Biriktirme Programı - Monay...

Monay, para biriktirme uygulaması, para yönetimi
Monay
Paramı nasıl değerlendirebilirim diye soruyorsan MONAY'ın şu faydalı blog yazısını okumanı ve uygulamasını indirmeni tavsiye ederiz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir