Kerem Giritlioğlu kimdir, Kerem Giritlioğlu nereli, Kerem Giritlioğlu'nun hayatı, biyografisi, Kerem Giritlioğlu kaç yaşında

Kerem Giritlioğlu Kimdir? Kerem Giritlioğlu Kaç Yaşında, Nereli?

MasterChef yarışmacısı Kerem Giritlioğlu kimdir, Kerem Giritlioğlu nereli, Kerem Giritlioğlu’nun hayatı, biyografisi, Kerem Giritlioğlu kaç yaşında? İşte Kerem Giritlioğlu hakkında detaylar.

Kerem Giritlioğlu Kimdir? Kaç Yaşında, Nereli?

Kerem Giritlioğlu 1992 yılında dünyaya gelmiştir. Azerbaycan kökenli Türk vatandaşıdır.

2015-2016 yıllarında Le Cordon Bleu Australia-Sydney aşçılık okulundan sertifika almış olup Türkiye’de birçok restoran ve otelde görev almıştır. Kerem Giritlioğlu, MasterChef 2018 sezonunda yarışmış, finale kadar yükselmeyi başarmıştır ve yarışmada ikinci olmuştur.

Aşçılığın kendisine ailesinden geçtiğini ifade eden Masterchef Kerem, askerlik görevini yaptığı Hakkari bölgesinde de mutfakta hünerlerini sergilemiştir. Masterchef Kerem, yarışmadan sonra kendine ait Moda’da ev yapımı yemeklerin olduğu bir kafe açtı. Kafede aynı zamanda aşçı olan Kerem Giritlioğlu, bunun yanı sıra YouTube kanalında tarifler vermeye devam etmektedir.

Kerem Giritlioğlu hakkında hazırladığımız bu içeriği beğendiyseniz https://Kimdirkim.com sayfamızda diğer merak ettiğiniz kişilerin yazılarını da okuyabilirsiniz.

Paramı Biriktirme Programı - Monay...

Monay, para biriktirme uygulaması, para yönetimi
Monay
Paramı nasıl değerlendirebilirim diye soruyorsan MONAY'ın şu faydalı blog yazısını okumanı ve uygulamasını indirmeni tavsiye ederiz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir