Ecem Çalık Kimdir Kaç Yaşında Biyografisi

Ecem Çalık Kimdir?

Yaklaşık olarak 5-6 senedir profesyonel şekilde oyunculuk yapmakta olan ve yer aldığı dizi ve filmlerde gayet güzel bir oyunculuk sergileyerek oyunculuğunu kanıtlamış ünlü bayan isim Ecem Çalık kimdir? oyuncuyu projelerde izleyenlerin en çok merak ettiği bu sorunun cevabı ve daha fazlası yazımızda.

Ecem Çalık Kimdir Kaç Yaşında Boyu Kaç? Biyografisi

Oyuncu Feriha Ecem Çalık 20.10.1989 tarihinde Ege’nin incisi İzmir’de hayata gözlerini açmıştır.Çocukken oldukça şımarık olduğunu belirten oyuncu her zaman babasının izinden giderek bu yaşına kadar gelmiştir.Kalabalık bir aile içerisinde büyüyen oyuncu güzel bir aile yaşantısıyla büyümüştür.Boyu 1.60 olan oyuncu aslende İzmirlidir.

Sadece oyunculuk konusunda değil her konuda ailesinden büyük destek alan ünlü oyuncu, onların payının başarılı olmasında çok büyük etken olduğunu aktarmıştır.

Liseyi tamamlamasının ardından Kıbrıs’ta Üniversite okumaya başlamış olan oyuncu ardından ise bu bölümde okuyamayacağını düşünüp tekrar İzmir’e dönüş yapmıştır.İzmir’e dönmesinin ardından Konservatuar’a girmek için çalışmalara başlamış ama yine ani bir karar vererek Müjdat Gezen Sanat Merkezine yazılmıştır.

visum china
visum china

İzmir’den sonra İstanbul’a giden oyuncu projelerle ilgili görüşmeler için bu şehrimize gitmiştir.İlk zamanlarda İzmir’den İstanbul’a gelmenin zorluğunu yaşamış olan oyuncu zamanla buraya alışmıştır.

İlk oyunculuğunu Muhteşem Yüzyıl adındaki dizi ile başlamış olan isim esas tanınmasını ise Aramızda Kalsın adındaki dizi ile gerçekleştirmiştir.Bu Dizide 2 sezon rol almıştır.

Ecem Çalık Oynadığı Diziler ve Filmler

2012 – Muhteşem Yüzyıl
2012 – Mevsim Çiçek Açtı (Film)
2013 – Aramizda Kalsın
2016 – Son Destan
2017 – Zengin Kısmet (Film)
2017 – Seven Ne Yapmaz

visum china
visum china

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir