Mustafa Vural Kimdir?

Mustafa Vural Kimdir?

Televizyon dizilerine 2011’den itibaren ara vermiş ve daha çok eğitimiyle ilgilenerek eğitimini tamamlamış en son olarak ise Kanatsız Kuşlar adındaki dizide rol almaya başlayan ve bu dizide Kaan karakterini canlandıran yakışıklı oyuncu Mustafa Vural kimdir? vakit geçirmeden ayrıntılara geçelim.

Mustafa Vural Kimdir Kaç Yaşında Boyu Biyografisi

Yakışıklı kişilerden biri olan ünlü isim Mustafa Vural 18.07.1985 senesinde dünyaya gözlerini açmış bir isimdir.Hayatının çoğu bölümünü Adana’da geçirmiş olan ismin doğum yeride Adanadır.Okula burada başlayan isim sırasıyla önce ilkokul ardından ortaokul ve en son olarak liseyi burada bitirmiştir.Üniversite için Sinema Televizyon bölümünü tercih etmiş yakışıklı isim bu bölümden mezun olmuştur.Boyu 1.81’dir.

2007 tarihinde yer almış olduğu Genco isimli dizi ile oyunculuğa giriş yapan isim bu diziden sonra ise Makber adındaki dizide rol almıştır.2011 senesinde yer almış olduğu Zehirli Sarmaşık adındaki diziden sonra uzun bir süre dizilerde yer almamış olan oyuncu 2017 ile tekrar dizilere dönüş yapmıştır.

2012 senesinde Old Clock adındaki filmde rol alan oyuncu ilk kez bir filmde rol almıştır.1 sene sonra Günce adındaki filmde yer alan oyuncu 2. kez filmde yer alma başarısı göstermiştir.

Şu sıralarda Kanatsız Kuşlar dizisinde izlediğimiz oyuncu zengin kendini beğenmiş bir karakteri canlandırmaktadır.

Mustafa Vural Oynadığı Diziler ve Filmler Nelerdir?

2007 – Genco
2010 – Makber
2011 – Zehirli Sarmaşık
2012 – Old Clock (Film)
2013 – Günce (Film)
2016 – Birinci Tekıl Şahıs
2017 – Kanatsız Kuşlar

Sürücü Bayılırsa Ne Yapardınız?

Videoyu sonuna kadar izlemenizi tavsiye ediyoruz. Hızla ilerlerken, sürücü bir anda bayılırsa ve siz araç içindeyseniz, ne yapardınız? Umarız bu durumu yaşamazsınız ama yine de bilmekte fayda var. Güvenli sürüşleriniz olsun. 🙂

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın