Elif Doğan Kimdir Biyografisi Hayatı

Elif Doğan Kimdir?

Genç oyuncular arasında bulunan ve yavaş yavaş bazı dizilerle beraber ekranlarda görmeye başladığımız ünlü güzel oyunculardan olan Elif Doğan kimdir? bu biyografimiz ile genç ve güzel oyuncu hakkında merak edilmiş bir çok sorunun yanıtını öğrenebilirsiniz.

Elif Doğan Kimdir Kaç Yaşında Boyu Hayatı

Oyuncu olan Elif Doğan 1994 senesinde bir çok oyuncunun yaşamış olduğu İstanbul’da hayata gözlerini açmıştır.Tam olarak doğum tarihi 6 Eylül 1994’dür.Güzel ve bakımlı olmasınla dikkat çeken oyuncu müziğe karşıda küçüklüğünden itibaren ilgilidir.Boyu 1.69 cm’dir.

İlkokul’dan Üniversite bitirene kadar olan dönemdeki tüm eğitimlerini İstanbul’da görmüş olan oyuncu İstanbul Üniversitesi Devlet Konservatuarı’ndan mezun olmuştur.Oyunculuk yapmaya Aşk Laftan Anlamaz adındaki dizi ile başlayan oyuncu 2016 tarihinde bu dizide ilk kez oyunculuk yapmaya başlamıştır.Bu dizide cok uzun bir rol olmasada kısa süre oynayan oyuncu ardından ise Hayat Bazen Tatlıdır dizisinde oynamıştır.

Hayat Bazen Tatlıdır dizisi ilk zamanlar iyi bir reyting oranı yakalamış olsada zamanla dizi reytinglerde istenilen başarıyı gösterememiş ve bu nedenle yayın hayatı bitmiştir.

En son ise Çukur adındaki Show Tv’nin iddialı dizisinde rol almaya başlayan oyuncu dizinin ilk bölümünden itibaren güzelliğinle ismi merak edilen oyuncu olmuştur.

Hobilerinden bahsetmek gerekirse oyuncu hobi olarak dans ile ilgilenmekte ve ayrıca profesyonel olarakta dans etmektedir.

Elif Doğan Oynadığı Diziler Nelerdir?

2016 – Aşk Laftan Anlamaz
2016 – Hayat Bazen Tatlıdır
2017 – Çukur
2018 – Darısı Başımıza

Sürücü Bayılırsa Ne Yapardınız?

Videoyu sonuna kadar izlemenizi tavsiye ediyoruz. Hızla ilerlerken, sürücü bir anda bayılırsa ve siz araç içindeyseniz, ne yapardınız? Umarız bu durumu yaşamazsınız ama yine de bilmekte fayda var. Güvenli sürüşleriniz olsun. 🙂

Bir Yorum

  1. Elif çok güzel gerçekten hep artık dizilerini takip etcem.Çukurda oynarken bile gelecek için iyi oyuncu demiştim kendi kendime.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir