Gamze Balım Kimdir Biyografisi Hayatı Boyu

Gamze Balım Kimdir?

Yeni yeni ekranlarda gözükmeye başlayan hem Türkiye Güzelleri sıralamasına girmiş hemde mankenlik yapan bir yandan ise oyunculuk mesleğinle son zamanlarda gördüğümüz ünlü kişi Gamze Balım kimdir? güzel isim hakkında merak edilenleri yazımızı okuyarak öğrenebilirsiniz.

Gamze Balım Kimdir Kaç Yaşında Boyu Kaç? Biyografisi

Ünlü isim Gamze Balım İzmirli olan ve 1994 senesinde hayata gözlerini açmış bir kişidir.Annesi ev hanımı olan ünlü ismin babası ise özel sektörde çalışmaktadır.Ondört yaşında Gırtlak kanseri hastalığına yakalanmış olan güzel isim bu hastalıkla mücadele etmiş ve bir süre sonra bu hastalığı yenmiştir.Babası ve annesi bu konuda hiç bir zaman onu tek bırakmamış ve her zaman yanında olarak hastalığını yenmesinde doktorlarınla beraber büyük bir özveri sergilemiştir.Boyu 1.75 cm’dir.

2015 tarihide düzenlenmiş olan Miss Turkey yarışmasına katılmış olan isim bu güzellik yarışması ile beraber ismini duyurmayı başarmış ardından ise aynı sene içerisinde Mr Fashion yarışmasına katılmıştır.Bu yarışmada oldukça iddialı bir derece alan ünlü güzel 2. olmayı başarmış ve ardından ise mankenlik yapmaya başlamıştır.

Bir çok defileye katılma şansı bulmuş isim ayrıca podyumların güzel mankenlerinden biri olmuştur.Mankenlikle beraber oyunculuk eğitimide almaya karar vermiş olan isim bir süre kadar almış olduğu oyunculuk eğitiminden sonra oyunculuk yapmayada başlamıştır.

Üniversiteyi Beykent Üniversitesi’nde bitirmiş olan isim burada Radyo Televizyon bölümü üzerine eğitim görmüştür.

İlk olarak Paramparça adındaki dizide gözüken oyuncu bu dizide çok fazla uzun bir rol olmasada ilk kez dizide oynamının keyfini yaşamıştır.Ardından ise en son olarak başladığı günden bu zamana kadar büyük bir reyting alan Şevkat Yerimdar dizisinde oynamaktadır.

Gamze Balım Oynadığı Diziler Nelerdir?

– Paramparça
– Şevkat Yerimdar

Sürücü Bayılırsa Ne Yapardınız?

Videoyu sonuna kadar izlemenizi tavsiye ediyoruz. Hızla ilerlerken, sürücü bir anda bayılırsa ve siz araç içindeyseniz, ne yapardınız? Umarız bu durumu yaşamazsınız ama yine de bilmekte fayda var. Güvenli sürüşleriniz olsun. 🙂 TÜVTÜRK araç muayane randevusunu TÜVTÜRK muayene rezervayson sayfasından ücretsiz olarak alabilirsiniz. TÜVTÜRK araç muayene randevusu almak için telefon numarası da 850 222 88 88'dir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.