Elif Sanchez kimdir, nereli, Elif Sanchez hayatı, biyografisi, Elif Sanchez kaç yaşında?

Elif Sanchez Kimdir, Hayatı, Biyografisi, Kaç Yaşında, Nereli?

Müzisyen Elif Sanchez’in hayatına dair merak edilenleri derledik. Peki Elif Sanchez kimdir, nereli, Elif Sanchez hayatı, biyografisi, Elif Sanchez kaç yaşında? İşte Elif Sanchez hakkında detaylar.

Elif Sanchez Kimdir, Kaç Yaşında, Nereli?

Elif Sanchez müzisyen bir ailenin çocuğu olarak İstanbul’da dünyaya gelmiştir. İstanbul Üniversitesi Devlet Konservatuvarı lise bölümünü “Üstün Başarı Ödülü” ile bitirmiştir. Daha sonra eğitimini ABD’deki Berklee College of Music’te tamamlamıştır.

Elif Sanchez kimdir, nereli, Elif Sanchez hayatı, biyografisi, Elif Sanchez kaç yaşında?

Uzun yıllardır sürdürdüğü başarılı sahne hayatından sonra kendi adını taşıyan ilk albümünü geçen aylarda Pasion Turca etiketiyle yayınladı. 9 eserden oluşan ilk albümde Türk halk müziği, klasik müzik ve caz harmanlanıyor. “Ay Oğlan Yiğit misin”, “Almanı Attım Xarala”, “Bağlamam Perde Perde” gibi Anadolu ve Azerbaycan türkülerini yorumlayan Elif Sanchez’in bir de İspanyolca yorumu var. Kariyeri boyunca Cemal Reşit Rey, Aya İrini Müzesi, Yerebatan Sarnıcı gibi önemli mekanların yanı sıra yurtdışında da konserler vermiştir.

Elif Sanchez hakkında hazırladığımız bu içeriği beğendiyseniz https://Kimdirkim.com sayfamızda diğer merak ettiğiniz kişilerin yazılarını da okuyabilirsiniz.

Paramı Biriktirme Programı - Monay... Paramı nasıl değerlendirebilirim diye soruyorsan Monay'ın şu faydalı blog yazısını okumanı ve uygulamasını indirmeni tavsiye ederiz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir