Emine Söyler Kimdir?

Emine Söyler Kimdir?

Oyunculuk mesleğini yapmak için gerçek mesleğini bırakarak bu mesleğe yönelen ve bazı projelerde bulunmayı sürdüren oyuncu Emine Söyler kimdir? doğum tarihi, nereli, boyu ve kilosu nedir? hepsinin cevabı makalemiz içinde sizlerle.

Emine Söyler Hayatı

25 Haziran 1989 tarihinde Muğla’da dünyaya gelen Emine Söyler, 1.60 metre boyunda, 52 kilo ve Yengeç burcudur.Maden Mühendisliği yapan babasının tavsiyesi ile birlikte kendiside Maden Mühendisliği bölümünde eğitim görmüş ve mezun olmuştur.

İlk olarak 2016 tarihinde “Yeter” dizisinde oyunculuk yapan isim bu dizinin arkasından ise 2017 yılında “Büyü 2” filminde rol almıştır.kimdirkim:com Sosyal medya hesapları dışında Youtube’de kullanan oyuncu, Youtube kanalından da arada bir paylaşımlar yapmaktadır.

Son olarak 1 Mart 2019 günü gösterime girmiş olan “Musabbar” adındaki filmde oynayan isim bu filmde Esra karakterini canlandırmış ve aynı zamanda cast direktörlüğü görevinde bulunmuştur.

Oyunculukta hedefinin yavaş yavaş yükselmek olduğunu dile getirmiş olan güzel isim, yeni yapımlarda rol almaya devam etmektedir.

Oynadığı Diziler ve Sinemalar

2016 – Yeter
2017 – Büyü 2 (Sinema)
2019 – Musabbar (Sinema)

Sürücü Bayılırsa Ne Yapardınız?

Videoyu sonuna kadar izlemenizi tavsiye ediyoruz. Hızla ilerlerken, sürücü bir anda bayılırsa ve siz araç içindeyseniz, ne yapardınız? Umarız bu durumu yaşamazsınız ama yine de bilmekte fayda var. Güvenli sürüşleriniz olsun. 🙂

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın