Emine Söyler Kimdir? Doğum Tarihi Boyu Kilosu

Emine Söyler Kimdir?

Oyunculuk mesleğini yapmak için gerçek mesleğini bırakarak bu mesleğe yönelen ve bazı projelerde bulunmayı sürdüren oyuncu Emine Söyler kimdir? doğum tarihi, nereli, boyu ve kilosu nedir? hepsinin cevabı makalemiz içinde sizlerle.

Emine Söyler Hayatı

25 Haziran 1989 tarihinde Muğla’da dünyaya gelen Emine Söyler, 1.60 metre boyunda, 52 kilo ve Yengeç burcudur.Maden Mühendisliği yapan babasının tavsiyesi ile birlikte kendiside Maden Mühendisliği bölümünde eğitim görmüş ve mezun olmuştur.

İlk olarak 2016 tarihinde “Yeter” dizisinde oyunculuk yapan isim bu dizinin arkasından ise 2017 yılında “Büyü 2” filminde rol almıştır.kimdirkim:com Sosyal medya hesapları dışında Youtube’de kullanan oyuncu, Youtube kanalından da arada bir paylaşımlar yapmaktadır.

Son olarak 1 Mart 2019 günü gösterime girmiş olan “Musabbar” adındaki filmde oynayan isim bu filmde Esra karakterini canlandırmış ve aynı zamanda cast direktörlüğü görevinde bulunmuştur.

Oyunculukta hedefinin yavaş yavaş yükselmek olduğunu dile getirmiş olan güzel isim, yeni yapımlarda rol almaya devam etmektedir.

Oynadığı Diziler ve Sinemalar

2016 – Yeter
2017 – Büyü 2 (Sinema)
2019 – Musabbar (Sinema)

Paramı Biriktirme Programı - Monay...

Monay, para biriktirme uygulaması, para yönetimi
Monay
Paramı nasıl değerlendirebilirim diye soruyorsan MONAY'ın şu faydalı blog yazısını okumanı ve uygulamasını indirmeni tavsiye ederiz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir