Alper Canıgüz kimdir? Nerelidir yaşı kaç? Kitapları

Alper Canıgüz Kimdir?

Özellikle gençlerin kitaplarına yoğun ilgi göstermiş olduğu ünlü yazarlardan biri olan Alper Canıgüz hakkında öğrenmek istediğiniz çoğu bilgiyi makalemizin detaylarında bulabilirsiniz.

Alper Canıgüz Kimdir? Nerelidir ve Yaşı Kaçtır?

13 Şubat 1969 tarihinde İstanbul’da dünyaya gelen Alper Canıgüz, 1987 tarihinde Özel Darüşşafaka lisesinde eğitim görmüş ardından da Boğaziçi Üniversitesi Psikoloji bölümünü kazanarak 1994 yılında Üniversiteden mezun olmuştur.

Okul sonrası 1 sene kadar çevirmen olarak çalışmış olan ünlü yazar, ayrıca mezun olmuş olduğu okul olan Boğaziçi Üniversitesi’nde de görev almıştır.Lise tarihlerinden itibaren yazmış olduğu öyküler dergilerde yayınlanmaya başlamış ve öykülerden sonra Roman yazmaya başlamıştır.

Yazmış olduğu ilk roman 2000 tarihinde yayınlamış olduğu “Tatlı Rüyalar” isimli romandır.Bu romanın ardından 2004 tarihinde “Oğullar ve Rencide Ruhlar” isimli ikinci romanını çıkarmıştır.kimdirkim/com Genellikle gençler tarafından daha fazla kitapları tercih edilen ünlü yazarın kitaplarında söylemiş olduğu önemli sözlerde internette çok sık aranılmaktadır.

2013 tarihinde çıkardığı “Cehennem Çiçeği” romanı ilk baskı dışında 2014 ve 2016 yıllarında tekrar basılmıştır.

Alper Canıgüz Kitapları

2017 – Kan ve Gül
2013 – Cehennem Çiçeği
2008 – Gizliajans
2004 – Oğullar ve Rencide Ruhlar
2000 – Tatlı Rüyalar

Sürücü Bayılırsa Ne Yapardınız?

Videoyu sonuna kadar izlemenizi tavsiye ediyoruz. Hızla ilerlerken, sürücü bir anda bayılırsa ve siz araç içindeyseniz, ne yapardınız? Umarız bu durumu yaşamazsınız ama yine de bilmekte fayda var. Güvenli sürüşleriniz olsun. 🙂 TÜVTÜRK araç muayane randevusunu TÜVTÜRK muayene rezervayson sayfasından ücretsiz olarak alabilirsiniz. TÜVTÜRK araç muayene randevusu almak için telefon numarası da 850 222 88 88'dir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.