Elif Tümen Kimdir?

Elif Tümen Kimdir?

Çeşitli kanallarda sunmuş olduğu programlarla birlikte Youtube’de açmış olduğu kanalda da yer alan sempatik sunuculardan Elif Tümen kimdir? kaç doğumlu ve boyu kilosu nedir? sizleri en güncel ve detaylı biyografisi ile baş başa bırakıyoruz.

Elif Tümen Hayatı

2 Mayıs 1990 tarihinde Eskişehir’de dünyaya gelen Elif Tümen, 1.68 metre boyunda, 58 kilo ve Boğa burcudur.Üniversite eğitimine kadar Eskişehir’de yaşamış olan isim akabinde ise Konya Selçuk Üniversitesi Radyo Televizyon ve Sinema bölümünden mezun olmuştur.Okul bittikten sonra aynı Üniversitede yüksek lisans yapan isim, öğrencilik yıllarında CNN Türk, Trt ve SKY Türk kanallarında staj yapmıştır.

Ailesi halen Eskişehir’de bulunan güzel isim, hayatına İstanbul’da devam etmektedir.Staj yıllarından itibaren sunucu olmak istemiş ve bu nedenle ilk olarak 2014 tarihinde Ntv kanalında “En Güzel Rotalar” adındaki programı sunmuştur.kimdirkim com Bu programın ardından Star Tv’ye geçmiş olan isim burada da “En Güzel Bölüm” isimli programın sunuculuğunu yapmıştır.

Star Tv’den sonra uzunca süre Kral Tv televizyonunda sunuculuk yapmış olan isim Kral Müzik ile birlikte “Pop Vizyon” adındaki programla ekrana gelmiştir.

1000 km'de, 420 TL yakıt tasarrufu nasıl sağlarsınız?

Videoyu sonuna kadar izlemenizi tavsiye ediyoruz. Videonun sonunda, iki ayrı sürücü, aynı yolda, farklı sürüş tekniklerine göre araçlarını kullanarak, nasıl bir tasarruf yapılabileceğini ortaya çıkarıyorlar. Güvenli ve ekonomik sürüşleriniz olsun. 🙂

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın