Elif Tümen kimdir? boyu, kilosu hayatı

Elif Tümen Kimdir?

Çeşitli kanallarda sunmuş olduğu programlarla birlikte Youtube’de açmış olduğu kanalda da yer alan sempatik sunuculardan Elif Tümen kimdir? kaç doğumlu ve boyu kilosu nedir? sizleri en güncel ve detaylı biyografisi ile baş başa bırakıyoruz.

Elif Tümen Hayatı

2 Mayıs 1990 tarihinde Eskişehir’de dünyaya gelen Elif Tümen, 1.68 metre boyunda, 58 kilo ve Boğa burcudur.Üniversite eğitimine kadar Eskişehir’de yaşamış olan isim akabinde ise Konya Selçuk Üniversitesi Radyo Televizyon ve Sinema bölümünden mezun olmuştur.Okul bittikten sonra aynı Üniversitede yüksek lisans yapan isim, öğrencilik yıllarında CNN Türk, Trt ve SKY Türk kanallarında staj yapmıştır.

Ailesi halen Eskişehir’de bulunan güzel isim, hayatına İstanbul’da devam etmektedir.Staj yıllarından itibaren sunucu olmak istemiş ve bu nedenle ilk olarak 2014 tarihinde Ntv kanalında “En Güzel Rotalar” adındaki programı sunmuştur.kimdirkim com Bu programın ardından Star Tv’ye geçmiş olan isim burada da “En Güzel Bölüm” isimli programın sunuculuğunu yapmıştır.

Star Tv’den sonra uzunca süre Kral Tv televizyonunda sunuculuk yapmış olan isim Kral Müzik ile birlikte “Pop Vizyon” adındaki programla ekrana gelmiştir.

visum china
visum china
visum china
visum china

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir