Emrah Çakmak kimdir, Emrah Çakmak nereli, Emrah Çakmak hayatı, biyografisi, Emrah Çakmak kaç yaşında?

Emrah Çakmak Kimdir? Emrah Çakmak Kaç Yaşında, Nereli?

CNN Türk muhabirlerinden Emrah Çakmak kimdir, Emrah Çakmak nereli, Emrah Çakmak hayatı, biyografisi, Emrah Çakmak kaç yaşında? İşte Emrah Çakmak hakkında detaylar

Emrah Çakmak Kimdir?

Emrah Çakmak 1990 yılında İstanbul’da dünyaya gelmiştir. Başakşehir Lisesi’nden sonra 2008 yılında başladığı Konya Selçuk Üniversitesi İletişim Fakültesi Gazetecilik Bölümünden 2012 yılında mezun oldu. CNN Türk’te muhabir olarak çalışmaktadır.

Emrah Çakmak Çalışma Hayatı

Eğitimine devam ederken üniversitenin televizyonu ÜN TV’de muhabir, seslendirme görevlisi ve spiker olarak görev aldı. Ayrıca Konya’da bulunan yerel televizyon kanallarında çalıştı.

İstanbul’da Medya Mektebi ve Hakan Öztürk Medya Eğitim Merkezi’nde sunuculuk-spikerlik eğitimi aldı. 2011 yılında A haber televizyon kanalında staj yaptı. Cine 5’te 4 yıl, haber seslendirme ve 3. Sayfa adlı polis adliye haberlerinin yer aldığı programı sundu. Haber Global’de muhabir olarak çalıştı. 15 Eylül 2021 tarihinden itibaren CNN Türk’te muhabir olarak çalışmaktadır.

visum china
visum china

Emrah Çakmak Kaç Yaşında, Doğum Tarihi Nedir?

Emrah Çakmak 1990 yılında İstanbul’da dünyaya gelmiştir.

Emrah Çakmak’ın Eğitim Hayatı

Başakşehir Lisesi’nden sonra 2008 yılında başladığı 2012 yılında Konya Selçuk Üniversitesi İletişim Fakültesi Gazetecilik Bölümünden mezun olmuştur.

Emrah Çakmak hakkında hazırladığımız bu içeriği beğendiyseniz https://Kimdirkim.com sayfamızda diğer merak ettiğiniz kişilerin yazılarını da okuyabilirsiniz.

visum china
visum china

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir