Emre Timur kimdir, nereli, Emre Timur hayatı, biyografisi, Emre Timur kaç yaşında?

Emre Timur Kimdir, Hayatı, Nereli? Emre Timur Kaç Yaşında?

Haber Global muhabiri Emre Timur kimdir, nereli, Emre Timur hayatı, biyografisi, Emre Timur kaç yaşında? İşte Emre Timur hakkında detaylar.

Emre Timur Kimdir?

Cihat Emre Timur İstanbul Kadıköy’de dünyaya gelmiştir. Haydarpaşa Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi’nde eğitim aldı.

2017 yılında Milli Savunma Üniversitesi mülakatlarına girdi. İzmir Hava Astsubay Meslek Yüksekokulu ve Yalova Deniz Astsubay Meslek Yüksekokulu’nu dereceyle kazandı. Aynı yıl Polis Meslek Yüksek Okulu mülakatları sonrası Adile Sadullah Mermerci Polis Meslek Yüksekokulu’na yerleşme hakkı kazandı. Ancak tercihini İstanbul Gelişim Üniversitesi’nde tam burslu Televizyon Haberciliği ve Programcılığı bölümünü okumaktan yana kullandı.

Üniversitenin ikinci yılında Star Haber Merkezi’nde staj yaptı. 3. sınıfa geldiğinde Star TV’de yayınlanan Gerçeğin Peşinde programında bir yıl İstihbarat muhabirliği yaptı. Farklı şehirlerde adli olayları takip ederek, aileleri tarafından aranan 18 yaş altı toplam 4 kayıp çocuğun yerine kendi istihbaratıyla ulaşarak emniyet güçlerine bildirdi.

visum china
visum china

Üniversitenin son yılında, NTV İstanbul haber merkezinde sözleşmeli olarak çalışmaya başladı. Emniyet Muhabirliğinin yanı sıra tarih ve kent haberleri yaptı. “Virüsün İzini Sürenler” adlı Güncel Dosya ile filyasyon ekiplerinin zorlu mücadelesini ekrana taşıdı.

Özel günlerde dosya haberler hazırladı. 177 yıllık New York Polis Teşkilatında müdürlük rütbesine ulaşan İlk Türk İdris Güven’le, Londra’da Mutasyon virüsün ilk tanıklarından olan Türk Hemşire ve İngiltere’nin Dover limanında mahsur kalan Türk TIR şoförleriyle özel haberler yaptı.

2022 Nisan ayında TV100 Haber Merkezi’nde çalışmaya devam etti. Muğla ve Kütahya’da meydana gelen orman yangınlarında ve Bartın Amasra’daki Maden faciasında sahada görev yaptı. Emre Timur, 2022 yılının Kasım ayından itibaren Haber Global muhabiri olarak görev yapmaya başladı.

Emre Timur hakkında hazırladığımız bu içeriği beğendiyseniz https://Kimdirkim.com sayfamızda diğer merak ettiğiniz kişilerin yazılarını da okuyabilirsiniz.

visum china
visum china

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir