Damla Tombak kimdir? nerelidir ve kaç yaşında?

Enzel Damla Tombak Kimdir?

Ekran önünde yer almaya 2014 yılından itibaren başlayan ve yeni dizi projeleri ile beraber ekranlarda yer almayı sürdüren güzel isim Enzel Damla Tombak ile ilgili ayrıntılı özgeçmişi konumuzda bulabilirsiniz.

Enzel Damla Tombak Kimdir? Kaç Yaşında ve Nereli?

13 Ocak 1996 tarihinde Başkent Ankara’da dünyaya gözlerini açan Damla Tombak, aslen ise Nevşehirli olan bir oyuncudur.Bir tane abisi bulunan güzel oyuncunun bir tane de kedisi vardır.Ordu Üniversitesi Müzik ve Sahne Sanatları Bölümü’nden mezun olmuş olan ünlü oyuncunun burcu ise Oğlak’tır.

Oyunculuğa ilk olarak 2014 tarihinde rol aldığı “Beni Affet” isimli dizi ile başlayan ünlü isim, bu dizinin ardından ise 2017 yılında “Esaretim Sensin” dizisnde rol almıştır.Ünlü oyuncunun son yer aldığı proje ise Trt’nin günlük dizilerinden biri olan “İncir Ağacı” isimli dizidir.

visum china
visum china

En büyük hobilerinden biri dans etmek olan güzel oyuncu, ayrıca oyunculuk mesleğinde de en iyi noktaya ulaşmak için yoğun çaba sarfetmektedir.kimdirkim com ailesinden uzak kalmayı sevmeyen ünlü isim, hayvanlardan ise en çok kedileri seviyor.

Damla Tombak Rol Aldığı Diziler

2019 – İncir Ağacı
2017 – Esaretim Sensin
2014 – Beni Affet

visum china
visum china

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir