Erhan Barış Karakuş kimdir, nereli, Erhan Barış Karakuş kaç yaşında, Erhan Barış Karakuş ne mezunu?

Erhan Barış Karakuş Kimdir, Hayatı, Kaç Yaşında, Nereli?

CNN Türk’ün ekran yüzlerinden biri olan Erhan Barış Karakuş kimdir, nereli, Erhan Barış Karakuş kaç yaşında, Erhan Barış Karakuş ne mezunu? İşte Erhan Barış Karakuş hakkında detaylar.

Erhan Barış Karakuş Kimdir, Kaç Yaşında, Nereli?

Erhan Barış Karakuş 1979 yılında İstanbul’da dünyaya geldi. 2001 yılında Marmara Üniversitesi İletişim Fakültesi Gazetecilik bölümünden mezun oldu. Ardından İstanbul Üniversitesi Tarih bölümünü tamamladı.

Bu içerik KimdirKim.com ekibi tarafından hazırlanmıştır.

Erhan Barış Karakuş meslek hayatına TRT spor servisinde stajyer muhabir olarak başladı. Ardından Süpersport TV, Cine5 ve Beşiktaş TV’de muhabir, editör ve program sunuculuğu görevlerini yürüttü. 2012’de ise Galatasaray Televizyonu’nda Haber Müdürlüğü görevini üstlendi. 2013 yılından itibaren ise CNN Türk’te spor editörü olarak görev almaktadır.

Erhan Barış Karakuş hakkında hazırladığımız bu içeriği beğendiyseniz https://Kimdirkim.com sayfamızda diğer merak ettiğiniz kişilerin yazılarını da okuyabilirsiniz.

Paramı Biriktirme Programı - Monay... Paramı nasıl değerlendirebilirim diye soruyorsan Monay'ın şu faydalı blog yazısını okumanı ve uygulamasını indirmeni tavsiye ederiz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir