Kaan Temeltaş'ın hayatı ve biyografisi, Kaan Temeltaş kimdir, nereli, Kaan Temeltaş kaç yaşında, Kaan Temeltaş ne mezunu?

Kaan Temeltaş Kimdir, Biyografisi, Kaç Yaşında, Nereli?

CNN Türk spikerlerinden olan Kaan Temeltaş’ın hayatı ve biyografisi, Kaan Temeltaş kimdir, nereli, Kaan Temeltaş kaç yaşında, Kaan Temeltaş ne mezunu? İşte Kaan Temeltaş hakkında detaylar.

Kaan Temeltaş Kimdir, Kaç Yaşında, Nereli?

Kaan Temeltaş 1996 yılında Manisa’da dünyaya geldi. 2019 yılında Yeditepe Üniversitesi İletişim Fakültesi Radyo, Televizyon ve Sinema bölümünden mezun oldu.

Çalışma hayatına 2017 yılında CNN Türk haber merkezinde staj yaparak başladı. Daha sonra 2018 yılında ATV haber merkezinde staj yaptı. 1 yıl boyunca Woman TV’de editör asistanlığı ve editörlük yaptı. 2019 yılında CNN Türk’te çalışmaya başladı. Merkez muhabirliği ve saha muhabirliği görevlerini üstlendi.  2021 yılının Haziran ayından itibaren CNN TÜRK ekranlarında spikerlik görevini de üstlenmektedir.

Kaan Temeltaş hakkında hazırladığımız bu içeriği beğendiyseniz https://Kimdirkim.com sayfamızda diğer merak ettiğiniz kişilerin yazılarını da okuyabilirsiniz.

visum china
visum china
visum china
visum china

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir