Ezgi Şenler Kimdir Kaç Yaşında Boyu Kaç?

Ezgi Şenler Kimdir Kaç Yaşında Boyu Kaç?

Bir çok önemli Festival’e katılarak dans etmiş ve dans konusunda oldukça profesyonel bir isim olan eğitiminide bu yönde tamamlamış başarılı dansçı ve oyuncu Ezgi Şenler kimdir kaç yaşında boyu kaç? tam bir şekilde biyografisini hemen okumaya başlayın.

Ezgi Şenler Kimdir Kaç Yaşında Nereli?

Ezgi Şenler Soğuk bir kış mevsiminde doğmuş olan bir oyuncudur.28 Ocak gününün 1993 senesi tam doğmuş olduğu tarihtir.Ankaralı olan oyuncu daha cok küçük yaştayken Bale dersleri almak için ailesi tarafından kursa yazdırılmıştır.Bu kursların ardından ise Ankara Devlet Operası’nın Çocuk Balesine yazılmış ve burada 2 sene boyunca eğitim görmüştür.Boyu 1.68’dir.

İlköğretim eğitimini bitirdikten sonra liseyi Bale eğitiminle geçirmek istemiş ve bu nedenle Klasik Bale bölümünü lisedeyken okumuştur.Liseyi 2011 senesinde bitirmiş olan isim liseyi bitirmesinin ardından Hacettepe Üniversitesinin Modern Dans bölümünü kazanmıştır.

Konumuzun başında dediğimiz gibi oyuncu Ezgi Şenler bir çok Festival’de bulunmuştur.Bulunduğu festivallerden bazıları ise şunlardır : Ankara’da düzenlenen Dans Film Festivali, 28. İzmir Uluslar arası Festival.Oyuncu sadece festivallerde bulunmamış aynı zamanda bir takım atölye çalışmalarında da yer almıştır.

Dansçı ve oyuncu isim en son olarak Bodrum Masalı ve Nefes Nefese isimli dizilerde oynamıştır.Kanal D’nin 2016’da yayınlamış olduğu Bodrum Masalı dizisi oyuncunun ilk dizisi olduğu için kendisi açısından son derece önemlidir.Bu diziden sonra ise 2018’de ekranlarda yer alan Nefes Nefese dizisinde rol almaya başlamıştır.

Peynir’i hiç sevmeyen isim, trip atmayı seviyor.Tuttuğu takım ise Fenerbahçe.

Oynadığı Diziler

2016 – Bodrum Masali
2018 – Nefes Nefese

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın