Ezgi Şenler Kimdir Kaç Yaşında Boyu Kaç?

Ezgi Şenler Kimdir Kaç Yaşında Boyu Kaç?

Bir çok önemli Festival’e katılarak dans etmiş ve dans konusunda oldukça profesyonel bir isim olan eğitiminide bu yönde tamamlamış başarılı dansçı ve oyuncu Ezgi Şenler kimdir kaç yaşında boyu kaç? tam bir şekilde biyografisini hemen okumaya başlayın.

Ezgi Şenler Kimdir Kaç Yaşında Nereli?

Ezgi Şenler Soğuk bir kış mevsiminin en soğuk aylarından biri olan Ocak ayında dünyaya gelmiştir.28 Ocak gününün 1993 senesi tam doğmuş olduğu tarihtir.2016’ya göre şuanda ünlü dansçı ve oyuncunun yaşı 23’dür.Ankaralı olan oyuncu daha cok küçük yaştayken Bale dersleri almak için ailesi tarafından kursa yazdırılmıştır.Bu kursların ardından ise Ankara Devlet Operası’nın Çocuk Balesine yazılmış ve burada 2 sene boyunca eğitim görmüştür.Boyu 1.68’dir.

İlköğretim eğitimini bitirdikten sonra liseyi Bale eğitiminle geçirmek istemiş ve bu nedenle Klasik Bale bölümünü lisedeyken okumuştur.Liseyi 2011 senesinde bitirmiş olan isim liseyi bitirmesinin ardından Hacettepe Üniversitesinin Modern Dans bölümünü kazanmıştır.

Konumuzun başında dediğimiz gibi oyuncu Ezgi Şenler bir çok Festival’de bulunmuştur.Bulunduğu festivallerden bazıları ise şunlardır : Ankara’da düzenlenen Dans Film Festivali, 28. İzmir Uluslar arası Festival.Oyuncu sadece festivallerde bulunmamış aynı zamanda bir takım atölye çalışmalarında da yer almıştır.

Dansçı ve oyuncu isim Bodrum Masalı dizisinde rol almaktadır.Bu dizide Aslı karakterini oynamaktadır.Kanal D’nin en güvendiği dizilerden biri olan bu dizi gerçektende iddialı olacak mı? bunu hep beraber zamanla görmüş olacağız dizinin kadrosunda cok beğenilen isimlerin olduğunu belirtmeden geçmeyelim.Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın