Gökhan Taşkın Kimdir?

Gökhan Taşkın Kimdir?

Flash Tv ekranlarında uzun zamandır Gece Haberlerini sunmakta olan dobra kişiliğinle, kendine özgü haber anlayışı ile sunuculuk yapan Ünlü sunucu Gökhan Taşkın kimdir? hayatı ile ilgili ayrıntılar.

Gökhan Taşkın Kimdir? Biyografisi

Gökhan Taşkın, 1 Ocak 1985 tarihinde İstanbul’da dünyaya geldi.Sunucunun toplam 3 kardeşi bulunmaktadır.Ailenin en büyük oğludur.Sayılı habercilerden biri olmasında tesadüflerin payının çok fazla olduğunu belirtebiliriz.

Gökhan Taşkın Çok genç yaşlardan itibaren Televizyon ekranlarında sunuculuk yapmış çok önemli bir kişiliktir.Kendisi Özel olarak kendi uslubu ile haberleri sunmakta ve taraflı tarafsız herkesin beğenisini kazanan biridir.Gazetecilik ile Haberciliğe küçük yaşlarda babasınında gazeteci mesleğini yapması nedeni ile tanışma fırsatı bulmuştur.İkiz kardeşi bulunan Sunucu’nun bu mesleğe olan ilgisi o daha 5-6 yaşlarında babasının işine gidip gelmesiyle kendisini göstermiştir.

Belli yaşa geldikten sonra İlk başta Radyocu olarak görev alıp çalışmış daha sonra ekonomi anlamında kendini geliştirmiştir.Ekonomi okuduğu sırada okulunu bırakmış ve Radyoda çalışmaya devam etmiştir.Radyo’dan sonra Tv’ye geçiş yapmış ve Spiker olarak uzun zamandır Flash Tv Gece Haberleri Sunucusu olarak çalışmaktadır.

Yaklaşık olarak 2005 tarihinden beri kendisini televizyon ekranlarında görmekteyiz.

Gökhan Taşkın Kimdir? için Yorumlar (1 Yorum)

Yorum Yaz

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın