Gökşen Ateş Kimdir Biyografisi Nereli Yaşı Kaç?

Gökşen Ateş Kimdir Kaç Yaşında Boyu Kaç?

Oyunculuk hayatında çok dizilerde oynamasa bile oynamış olduğu 3 dizi ile beraber gelecek vaad eden oyuncular arasında bulunan oyuncu Gökşen Ateş kimdir kaç yaşında boyu kaçtır? özgeçmişi.

Gökşen Ateş Kimdir Kaç Yaşında Biyografisi

Gökşen Ateş 1984 senesi 4 Nisan günü hayata gözlerini açtı.İstanbul’lu ünlü oyuncu henüz okula başlamadığı senelerde müzikle ilgilenmeye başladı.6 yaşındayken Çocuk Korosuna katıldı ve yaklaşık 5 sene boyunca koroya katılımını sürdürdü ve 11 yaşındayken koro eğitimini bıraktı.Boyu 1.73 kilosu ise 57-58’dir.

Bir dönem seslendirmede yapan oyuncu seslendirmelerle beraber kendini çok iyi ilerletti.Lise eğitimini çok iyi derece ile bitirdikten sonra Müjdat Gezen Sanat Merkezi’ne yazıldı.Burada müzik bölümünü tercih eden oyuncu Rent’te önemli bir karakteri canlandırdı.

2011 senesindeki Kuzey Güney dizisindeki güzelliği ile beraber ilgi odağı oldu.Ünlü oyuncular ve yakışıklı erkeklerin rol aldığı bu dizide Venüs karakteri ile izleyicilerin karşısına geçti.Oyunculuğu bu dizide insanlar tarafından beğenildi.Bu diziden sonra yine farklı projelerde kamera karşısına geçen oyuncu en son olarak Aşk ve Günah ile Çukur dizilerinin kadrosunda yer alarak oyunculuk mesleğini yapmayı sürdürmektedir.

goksen-ates-biyografi

Oynadığı Diziler

– Akasya Durağı
– Kuzey Güney
– Geniş Aile
– Öyle Bir Geçer Zaman Ki
– Seni Bana Yazmışlar
– Aşk ve Günah
– Mahalle (Sinema)
– Çukur

Sürücü Bayılırsa Ne Yapardınız?

Videoyu sonuna kadar izlemenizi tavsiye ediyoruz. Hızla ilerlerken, sürücü bir anda bayılırsa ve siz araç içindeyseniz, ne yapardınız? Umarız bu durumu yaşamazsınız ama yine de bilmekte fayda var. Güvenli sürüşleriniz olsun. 🙂 TÜVTÜRK araç muayane randevusunu TÜVTÜRK muayene rezervayson sayfasından ücretsiz olarak alabilirsiniz. TÜVTÜRK araç muayene randevusu almak için telefon numarası da 850 222 88 88'dir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.