Gülşen Kimdir Yaşı Kaç Boyu Biyografisi

Gülşen Kimdir Kaç Yaşında Boyu Kaç?

Pop müziğin güzel isimlerinden biri olan şarkıları ve güzelliği her zaman ilgi çekmiş Ünlü sanatçı Gülşen kimdir kaç yaşında nereli?

Gülşen Kimdir Kaç Yaşında Biyografisi Boyu Kaç?

Şarkıcı Gülşen Aslen Ordu’lu fakat İstanbul’da hayata merhaba demiş bir şarkıcıdır.Annesi Ev hanımı olan sanatçının babası ise Mühendis bir beyfendidir.Soyadı Bayraktar olan Sanatçının bir ablası ile bir abisi vardır.6-7 yaşındayken müzikle ilgilenmeye başlamıştır.

Gülşen Kaç yaşında? 1976 yılının 29 mayıs günü doğan sanatçı, 16 yaşına geldiği sıralarda ilk defa bir beste yapmıştır.Liseyi tamamlamasının ardından İstanbul Teknik Üniversitesi’nin Türk Müziği alanına giriş yaptı fakat 2 sene kadar burada eğitimini sürdürebildi.Konservatuar sırasında İstanbul’un bazı kulüplerinde şarkılar söylemeye başladı.Gülşen Boyu 1.61’dir.

Gülşen Lise vakitlerinde Karateye meraklı olduğu için Karate kursuna yazılmış ve siyah kuşak almayı başarmıştır.Birgün yine bir kulüpte şarkı söylediği sırada Özkan Turgay ile Serap Turgay onu çok beğenir ve ona bir albüm çıkarma teklifi sunar.Ardından 1996 senesinde Be Adam adındaki ilk albümü piyasaya çıkmış olur.Bu albümle beğenilen Sanatçı 3 sene sonra tekrar 1999 senesinde Erkeksen ismini verdiği albümü çıkarttı.

visum china
visum china

Albüm çalışmalarını aksatmadan sürdürüp birkaç sene farklarla albümlerini çıkartmayı sürdürdü.Gülşen bu albümünden sonra Şimdi isminde bir albüm çıkardı fakat bu albüm istediği rakamları yakalayamadı ve başarılı bir albüm olmadı.

Gülşen 2004 tarihinde piyasayı sallayacak bir albüme imza attı ve Of Of adındaki albümü çıkarttı.Bu albümde yepyeni bir imaj sergileyen sanatçı en gözde popüler sanatçılar arasına girdi.Bu albümle beraber medyada sıkca adından söz ettirdi.Bu albümünden sonra 2006 senesinde Yurtta Aşk Cihanda Aşk adını verdiği albümü çıkardı bu albümde oldukca yoğun bir ilgi gösterdi.

2013 tarihinde Beni Durdursan mı? adını verdi albümü çıkardı ve Yatcaz Kalkcaz Ordayım adındaki parçaya klip çekti.Bu parçayı herkes beğenerek dinledi ve ezberledi.

Gülşen Evli mi? 1997 senesinde Murat Varol ile evlenmiş ve 2000 senesinde ise ayrılmıştır.İkinci evliliğini ise 2007 tarihinde Mimar olan Fahrettin Aykut ile gerçekleştirmiş bu evlilik 1 sene kadar sürmüş ardındanda boşanmışlardır.

sarkici-gulsen

Gülşen’in Çıkarmış Olduğu Albümler

1996 – Be Adam
1999 – Erkeksen
2001 – Şimdi
2004 – Of Of
2005 – 2005 Özel
2006 – Yurtta Aşk Cihanda Aşk
2007 – Mucize
2007 – Ama Bir Farkla
2008 – Yapamazsan Yok
2009 – Önsöz
2011 – Yeni Biri
2011 – Sözde Ayrılık
2013 – Beni Durdursan mı?
2015 – Bangır Bangır

Gülşen kimdir kaç yaşında biyografisi hayatı ile ilgili tüm merak edilenleri paylaştığımız yazımızı burada sonlandırıyoruz.

visum china
visum china

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir