Ceren Kaplakarslan Kimdir Biyografisi Yaşı Kaç

Ceren Kaplakarslan Kimdir Kaç Yaşında Boyu Kaç?

Rafet El Roman’ın eşi olan güzel ve sempatik isim son zamanlarda sosyal medyada en çok merak edilen kişiler arasında.Bizde buna istinaden sizlere Ceren Kaplakarslan kimdir kaç yaşında boyu kaçtır? gibi en çok sorulan soruların yanıtlarını sunacağız.

Ceren Kaplakarslan Kimdir Kaç Yaşında Evli mi?

Ceren Kaplakarslan Türkiye’de tanınmış isimlerden biri olan Organizatör bir babaya sahiptir.1989 tarihinde İstanbul’da hayata gözlerini açmıştır.Eğitimlerini oyunculuk ile ilgili almış Müjdat Gezen Sanat Merkezi ile New York Film akademesini bitirmiştir.Fiziki açıdan bahsetmemiz gerekirse merak edenler için Boyu 1.73, kilosu ise 48-49’dur.Gözlerinin rengi kahverengidir.Saçlarının rengi ise şuan itibari ile Kumral renktedir fakat birçok oyuncu bayan saçlarının rengini sık sık değiştirmektedir.

Rafet El Roman ile gündeme her zaman gelmeyi başarmıştır.Ünlü sanatçının çekmiş olduğu Direniyorum adındaki klipte rol almış aşklarıda bu kliple beraber ortaya çıkmıştır.Kliple beraber bir süre nişanlanmaya kadar giden ciddi bir periyoda ilişkileri gitmiş ardından ayrılmışlardır.Fakat daha sonra tekrar ilişkilerini devam ettirme kararı almışlar ve bu sefer ilişkileri evlilikle sonuçlanmıştır.

Ceren-Kaplakarslan-biyografisi

visum china
visum china

Evliliklerini gözden uzak bir yerde Almanya’da gerçekleştirmiş olan Çift Sade bir şekilde evlenmişlerdir.Balayını ise Bodrum’da yapmışlardır.

Oyunculuk eğitimi almasınla beraber Fox Tv ekranındaki Sen Benimsin dizisinin kadrosuna girmiştir.Bu dizide Şebnem karakteri ile oyunculuk yapmaktadır.

visum china
visum china

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir