Gürkan Günal Kimdir Yaşı Kaç Biyografisi Nereli?

Gürkan Günal Kimdir Kaç Yaşında Nereli?

Hıyanet Sarmalı ismindeki yapımda Küçük Ferhat karakteri ile Stv ekranında oldukça beğenilmiş bir oyuncu olan sonrasında dizilerine aralıksız devam etmiş Yakışıklı isimlerden Gürkan Günal kimdir kaç yaşında nereli?

Gürkan Günal Kimdir Kaç Yaşında Biyografisi

Gürkan Günal Günden Günde soğuğun etkisini arttırmış artık bizlere kışı hissetirmeye başlamış bir Ay olan Kasım ayının 4’ünde hayata gözlerini açmıştır.Doğum yılı ise 1994’dür.Öğrenimini İstanbul Üniversitesi Devlet Konservatuarı’nda tamamlamıştır.

Yaşı küçük olduğu yıllarda bile tiyatrolarda oyunlar oynamıştır.Hıyanet Sarmalı dizisinin Küçük Ferhat’ından sonra Ayhan Hanım ismindeki dizide rol almış ve Levidi karakterini canlandırmıştır.

Tiyatrolara ve oyunculuğa giriş yapması taklitlerdeki başarısı ile gerçekleşmiştir.Daha çok küçük yaşlardan itibaren aile fertleri ve akrabaları onun taklitler yapmasını isterlermiş.Özellikle Dayısı ile Dedesini taklit yaptığı zamanlar ailesi ile akrabaları onun performansını beğenip alkışlaması onun daha cok hoşuna gitmiştir.

visum china
visum china

2014 tarihinde Yetim Gönüller adındaki dizide Teğmen rolü ile oynamış ama dizi senelerce sürer diye düşünürken senenin sonlarına doğru final yapmıştır.

Oynadığı Diziler ve Filmler

2015 – Modern Habil Kabil
2015 – Bizim Batman(Film)
2014 – Yetim Gönüller(Teğmen Kerem)
2014 – The Mirror(Kısa bir film)
2014 – Hıyanet Sarmalı(Küçük Ferhat)
2014 – Ayhan Hanım

visum china
visum china

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir