Hakan Eratik kimdir, nereli, Hakan Eratik kaç yaşında, Hakan Eratik'in hayatı, biyografisi, Hakan Eratik boyu, kilosu kaç?

Hakan Eratik Kimdir, Hayatı, Biyografisi, Kaç Yaşında, Nereli?

Oyuncu Hakan Eratik hakkında detayları bilgileri hazırladığımız içerikte bulabilirsiniz. Peki Hakan Eratik kimdir, nereli, Hakan Eratik kaç yaşında, Hakan Eratik’in hayatı, biyografisi, Hakan Eratik boyu, kilosu kaç? İşte Hakan Eratik hakkında detaylar.

Hakan Eratik Kimdir, Kaç Yaşında, Nereli?

Hakan Eratik 7 Eylül 1977 tarihinde İstanbul’da dünyaya geldi. Oyunculuğa başlamadan önce 1996-2002 yılları arasında sunuculuk ve program yapımcılığı yapmıştır. Mankenlik ve fotomodellik ile uğraştı.

İlk televizyon deneyimini ise ‘Ödünç Hayat’ isimli dizi ile yaşadı. 2006 yılında Sırça Köşk dizisinde “Aziz Derman”, 2007 yılında Geniş Zamanlar adlı dizide “Ahmet”, Sessiz Gemiler adlı dizide “Talat” karakterlerini oynadı. 2016-2018 yılları arasında FOX’ta yayınlanan Kalbimdeki Deniz adlı dizide “Alihan Öztuna” karakterini canlandıran Hakan Eratik, 2021 yılında Exxen platformunda yayınlanan Olağan Şüpheliler dizisiyle ekran karşısına geçti.

Hakan Eratik Evli mi?

Hakan Eratik 2009 yılında Yeşim Salkım ile evlenip, 2015 yılında ise boşandılar. Çiftin bu evlilikten Ada adında bir kız çocukları vardır.

Hakan Eratik Boyu Kaç?

Hakan Eratik 1.80 metre boyundadır.

Hakan Eratik Kaç Kilo?

Hakan Eratik 74 kilodur.

Hakan Eratik Burcu Nedir?

Hakan Eratik Başak burcudur.

Hakan Eratik hakkında hazırladığımız bu içeriği beğendiyseniz https://Kimdirkim.com sayfamızda diğer merak ettiğiniz kişilerin yazılarını da okuyabilirsiniz.

Paramı Biriktirme Programı - Monay... Paramı nasıl değerlendirebilirim diye soruyorsan Monay'ın şu faydalı blog yazısını okumanı ve uygulamasını indirmeni tavsiye ederiz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir